Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez most flört? Vagy félre értem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez most flört? Vagy félre értem?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A minap a főnököm a cégnél járt ( nem szokott sűrűn benézni, 2 havonta szokott ellátogatni hozzánk)

Van egy polóm amire az van ráírva "ki vitte el a nyunyókámat"?

Kiszállt a kocsiból, rám nézett elmosolyogta magát, elpirult kissé és közölte hogy nála van a nyunyókám. Aznap volt a névnapom, megköszöntött, és közölte ajándékot is hozott bokrétába is kötötte és megint elnevette magát és elpirult. Mindig jókedvű, vidám ember, de ez olyan flört szagú beszólás volt. Vagy nem jól gondolom?



2023. máj. 27. 21:19
 1/8 anonim ***** válasza:
87%
Kicsit túlgondolod szerintem.
2023. máj. 27. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Jó a fantáziája a fazonnak, és nem bírta visszatartani a nevetést-ennyi a történet.


Házinyuszira meg ne akarj lőni..Ne akarj az ostoba titkárnénik sorsára jutni.

2023. máj. 27. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem pirult el csak piros lett a nevetéstől viccen kívül. Mit akarsz, hogy kihasználjon? Ne légy már álmodozó.
2023. máj. 27. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
90%
Nagyon felnőttes lehet a foglalkozásod és te magad is. Egyértelmű, hogy a pólód miatt nevette el magát 😬
2023. máj. 27. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
23%
Jesszusom, nehéz lenne a dress code szerint öltöznöd?
2023. máj. 27. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Szimpla poénkodásnak gondolnám mindössze...
2023. máj. 27. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
13%
De kellemetlen lehetsz bakker.
2023. máj. 27. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
1 meres nem meres, legalabbis aki mernoknek tanult, ez volt az elso, amit elmondtak. Majd eldonti a kerdest, hogy lesz-e ennek folytatasa. De maugy tenyleg nem szerencses a helyzet, itt az ideje, hogy visszafogd magad ebben a szituacioban. Attol, hogy valaki flortol veled, meg nem kell egymasnak esni.
2023. máj. 28. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!