Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Korlátozott messengeren, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Korlátozott messengeren, és nem vagyunk ismerősök sem. Ha napomba ki teszek valamit nyilvánosra, azt látja?

Figyelt kérdés

Ameddig nem voltam korlátozva látta a napom, ami nyilvános volt. De igy, hogy korlátozott nem tudom látni fogja e. Ugyebár nem vagyok már ott a beszélgetései között, és a történeteknél ki tudja kiadja e neki a storymat igy.

Szerintetek?


2023. máj. 27. 22:29
A kérdező szavazást indított:
Látja a történeteknél
Nem láthatja
6 szavazat
 1/7 A kérdező kommentje:
Nekem olyanok történetét is mutatja akikkel csak messenger kapcsolat van, es nyilvános a napjuk. Viszont igy, hogy lekorlátozott nem tudom. Azt tudom, hogy én az övét nem láthatom igy
2023. máj. 27. 22:30
 2/7 anonim ***** válasza:
93%
Nem látja, mert az egész profilod tiltásra került.
2023. máj. 27. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ez nem igy van
2023. máj. 27. 23:34
 4/7 anonim ***** válasza:
3 Mindenkinél így van, csak max. nem valják be neked. Közös meghívásos csoport esetén van, hogyí felajálja ha közös ismerősök vannak a csoportba, hogy újabb tiltás, vagy korlátozod a messen ismét az illetőt.
2023. máj. 27. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem van olyan, akit kéretlenbe tettem messengeren, de meghagytam ismerősnek, szóval, mutat továbbra is mindent.


„Nekem olyanok történetét is mutatja akikkel csak messenger kapcsolat van, es nyilvános a napjuk.”


Ez nekem nagyon fura. Sztorit, posztot akkor mutat, ha ismerősök vagyunk, csak messengeres beszélgetés esetén nem. Ha nem ismerősöd vki, de követed, az még egy opció.


Az érdekes kérdés viszont az, miért akarsz szerepelni neki a sztoriddal? Ha nem is feltétlenül véglegesen, úgy tűnik, most nem akar kontaktot, te meg nyomulnál, pezsegnél neki valamivel.

2023. máj. 28. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Korlátozott vagy letiltott?
2023. máj. 28. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Korlatozott
2023. máj. 28. 22:59

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!