Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért tagadják le az emberek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tagadják le az emberek az igazságot?

Figyelt kérdés
Az igazság az ha egy férfi jól nézz ki a génjei miatt akkor kamaszkorától kezdve körbe lesz szopkodva, tennie sem kell jön magától, így jönnek általában a kamasszerelmek is. Megnézi az ember az ilyen agyhalott romantikus filmekben is tökéletes külsejű emberek vannak, ha felnőtt románc még gazdagok meg elitisták is. Ez az igazság, a géneken múlik rengeteg dolog.
2023. máj. 28. 16:15
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
77%
Ez van ,nyugodj meg,igyál valamit.
2023. máj. 28. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Megyek rágyújtok inkább.
2023. máj. 28. 16:17
 3/19 A kérdező kommentje:
Nem lehet ezzel mit csinálni, max beletörődni hogy milyen világban élünk..
2023. máj. 28. 16:28
 4/19 anonim ***** válasza:
68%
ilyen az élet, el kell fogadni. az ő életük, ne foglalkozz velük.
2023. máj. 28. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Ettől aztán nekem sokkal jobb lesz!
2023. máj. 28. 16:30
 6/19 anonim ***** válasza:
8%

#4 vagyok.

lehet vagy egyes embereknél sokkal többet érsz.

2023. máj. 28. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
62%

Gének és környezet kölcsönhatása.

Pl. ha adott egy a nők számára vonzó külsejű férfi, akkor az neki már elég lesz ahhoz, hogy képes legyen gyakorolni a megfelelő kommunikációt a nőkkel, mert azok nem fogják olyan könnyen elhessegetni, lekoppintani (pozitív visszacsatolás). Ez neki természetesen előnyt jelent a jövőjére nézve, mert még ha nem is jön össze semmi komoly, de legalább képes lesz rutint szerezni (növekszik az önbizalma). Ezzel szemben az a férfi, aki nem vonzó a nők számára, az már a kinézete miatt hátrányból indul (negatív visszacsatolás), így sokkal kevesebb kommunikációs gyakorlási lehetősége lesz nőkkel (tovább romlik az önbizalma).

Szóval én kicsit átfogalmaznám ezt a megállapítást, hogy vannak olyanok, akik kamaszkoruktól sikeresebbnek számítanak. Helyette inkább azt mondanám, hogy azok, akik előnyösebb külsővel rendelkeznek, azoknak több lehetőségük van ismerkedni, tapasztalatot szerezni és ezáltal előbb-utóbb sikerhez jutni, mint azok, akik a genetikájukból adódóan hátrányból indulnak.

2023. máj. 28. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
61%

Én az ilyen rinyáló fickókat rühellem rettenetesen.

Kit érdekel, ha valakinek nincs tökéletes külseje? Attól még lehet jó humora, elbűvölő személyisége.

De az ilyen nyafogós szarcsimbókoknak legszívesebben lerúgnám a méhét…

2023. máj. 28. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
8.Jah, ezeket a tulajdonságokat rendszerint behallucinálják a nők ha egy jó külsejű férfit látnak. Ha zavar amit olvastál nyugodtan tovább görgethetsz.
2023. máj. 28. 16:51
 10/19 anonim ***** válasza:
50%

#4 vagyok.

inkább írd le, hogy mi a baj vagy mi történt és segíthetünk.

2023. máj. 28. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!