Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csinál ilyet egy férfi?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinál ilyet egy férfi?

Figyelt kérdés
Volt párom pár hónappal ezelőtt keresett fel (3éve szakítottunk, de tipikusan valahogy mindig összesodort a szél), 1 hónapig beszéltünk, 1x találkoztunk is, viszont csak csókig jutottunk nyilván. Folyamatosan azt állította komoly kapcsolatot akar tőlem, szerelmet vallott többször, úgy viselkedett velem mint még soha. Viszont mondta hogy van egy lány akivel kavar/kavart, nem zavart, mert őszintén elmondta meg semmit nem akartam tőle amíg nem zár le mindent illetve tényleg mindig velem akart lenni csak a rossz megérzések miatt vártam ezzel az egésszel és nem ugrottam bele egyből. A találkozónk után 2-3 nappal mondtam neki hogy ne nézzen hülyének, érzem hogy van valakije, ezután vissza sem írtam neki napokig, ekkor kiderült hogy a csaj akivel “kavart” a barátnője és akkor már kb 2 hónapja együtt voltak. Miért csinál ilyet egy férfi? Semmi érdeke nem volt ebből, ha szexelni akart volna kerek perec elmondhatta volna, annak idején sokat találkoztunk csak emiatt, tehát nyilván nem hazudgált emiatt mert pont nem érdekelt volna ha nem úgy áll hozzám, meg nem is akart lefeküdni mikor taliztunk. Tehát ilyenkor mégis mi zajlik szerintetek a férfiak fejében? Ja és akkor szándékosan minden lányt kikövetett instán meg ilyen f*szságokkal akart a kedvembe járni, mióta nem dumálunk újra követ vagy 50 nőt (tudom ez csak egy gyerekes pelda, de csak hogy lassatok mennyi hulyeseget csinal)
2023. máj. 28. 18:13
 1/9 anonim válasza:
93%

Szerintem újra beakart vágódni nálad, újra megmutatni hogy érted dobná a mostani kapcsolatát (nyilván nem).


Ha véleményemre vagy kíváncsi férfi ember nem csinál ilyet, felvállalja a hülyeségeit és nem kezd játszmázni.

2023. máj. 28. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Persze, igazad van. Szánalmas ez igazából, meg a barátnőjével egyáltalán nem korrekt, csak tényleg nem tudom mi haszna volt a hazudozásból, sokkal pozitívabban álltam volna hozzá ha az igazsággal áll elő, de hát csak a hülye szórakozik ilyenekkel
2023. máj. 28. 18:22
 3/9 anonim ***** válasza:
92%
Két nőt akart khhmmözni, vagy egósimogató voltál.
2023. máj. 28. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
49%
Nem mindegy? Láthatólag kell neked. Szóval akármit csinál, jól csinálja.
2023. máj. 28. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
79%

Nem merte megkockáztatni az őszinteséget.

Minden esetre én is azt látom a leírtak alapján,hogy te még agyalsz a dolgon,tehát nem vagy közömbös irányában...és ezt ő maximálisan kihasználja!...

2023. máj. 28. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Igazatok van, nem kozombos szamomra, elso szerelem, 4 evig egyutt voltunk. Tisztaban is van ezzel, viszont ot sem ertem hisz allandoan leskelodik utanam pedig mar 3 eve szakitottunk.. ha letiltom 100 helyen felkeres egy 101.en,meg persze direkt a sors is allandoan egy helyre kuld minket aztan ja 😄😅
2023. máj. 28. 20:08
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Te összevissza beszélsz.
2023. máj. 29. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

“nem zavart, mert őszintén elmondta”


És akkor rendben?! Mert őszintén elmondja, hogy van más nője, de azért jó leszel neki, amikor nincs?!


Önbecsülés? Méltóság?

2023. máj. 29. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Unatkozó nagyra nőtt gyerek
2023. máj. 29. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!