Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fizetnek azért ha valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fizetnek azért ha valaki zárdába vonul apácának? XDDD

Figyelt kérdés
20éves csaj vagyok, nem volt még soha pasim, mivel senkinek sem tetszem sajna rondának születtem és arra gondoltam hogy már szarok az egészre...és kajak bevonulok apácának...van valahol ilyen zárda az országban vajon?XDDDDDD
2010. okt. 11. 11:14
 1/7 Moszuke ***** válasza:
nem, nem fogunk lelket önteni beléd.
2010. okt. 11. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mi szükséged lenne a zárdában a pénzre? Nem pláza hanem zárda! Gondolod hogy van bent hamburgeres vagy büfé???
2010. okt. 11. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 nielindi ***** válasza:
szted ki fizetne ezért?!?! az emberek azért fizetnek, h megdujanak valakit. nem azért, h visszavonuljanak az élettöl, emberektöl.
2010. okt. 11. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Te most hülye vagy? Vagy mi van azzal a buta fejeddel?


Mi olyan rettenetes nevetséges egy zárdán? Zárda nem arról szól, hogy csúnya vagy és vonulj be, hanem arról, hogy hiszel. Hiszel valamiben, amire az életedet adod. Ellátást biztosítanak az apácák, illetve papok számára, esetleg valamennyi pénzt.


Ha csúnya vagy, annak mi köze van ahhoz, hogy zárdába vonulj? Jó! Csúnya vagy, és? Rengeteg ember csúnya, ettől még nem mennek papnak, vagy apácának, keresnek egy olyan embert, aki hozzájuk illik, nem baszott szépeket kell keresni, hanem ápoltat, csinosat. Nem sok embert fog meg a szépség, javarészt a kisugárzás, ápoltság, illetve öltözködés.


Keress egy mester fodrászt, (ne egy analfabéta, "bilit a fejre azt meg körbevágom és ezeöccázlecc'" stílusút, hanem) egy tényleg komolyat, akiről tudod hogy tud. Általában az ilyen fodrászok tudnak ajánlani olyan sminkeseket akik tanácsot is adnak, hogy mi a szép, mi a jó. Majd irány a pláza és a divat. Nem kell leszbikusnak öltözni, egyszerűen csak öltözz a magad stílusának, csinosan. Az utolsó szabály pedig, hogy a szerelem megtalál, nem neked kell keresni. Hagyd a francba a párkeresést. Tanulj, dolgozz éld az életed. Ha meg nem jön össze leéled az életed egyedül, nincs abban sem semmi rossz.

2010. okt. 11. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
hát nem tudom..lehet...kicsit most ki vagyok azért írtam ..mind1 :D köszi aki válaszolt :DD
2010. okt. 11. 11:30
 6/7 anonim ***** válasza:
Annyira nem lehetsz csúnya, hogy senki ne akarjon megdugni.
2010. okt. 11. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Tegyél fel egy belinkelt képet, aztán megszavazzuk, hogy csúnya vagy-e. (szerintem is csak ezt te gondolod így magadról.) Ebben a mai világban még az ördög is elkel:)
2010. okt. 11. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!