Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez tényleg ront a helyzeten?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez tényleg ront a helyzeten?

Figyelt kérdés

Szerintetek valóban taszító az ha egy nő túl ragaszkodó?

Nem is ragaszkodásnak mondanám, hanem inkább céltudatosságnak. Amikor már nem érdekli a játszmázás, hanem tudja mit akar és mit vár el és mi mindent tud nyújtani, s ezt közli is a férfivel.

Manapság ez miért bűn? Miért riadnak vissza ettől a férfiak? Hiszen egy igazi érett nőnek, nem egy kisfiúra van szüksége, hanem egy határozott erős jellemű férfira.

Már másodszor járok úgy, hogy Kijelentem az ismerkedés elején, hogy én nem leszek senki noteszében egy stigula. Hogy mire vágyom, s mi az élet célom terveim......



2023. máj. 31. 17:33
1 2
 1/14 anonim válasza:
62%

Nem értem sajnos.

Mintha nem is magadról beszélnél, de az elején magadra érted.

2023. máj. 31. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
56%

Aki ettől vissza riad az nem akar komoly kapcsolatot. Persze azért azt nem árt figyelembe venni, hogy a komoly kapcsolatot ki alakítani kell és nem elhatározni, hogy akkor mi már férj és feleség leszünk. Kialakítani pedig nehéz. (Számomra nagyon is.)



De a ragaszkodás egyáltalán nem gond amennyiben nem csap át beteges mértékbe.

2023. máj. 31. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
37%
Egy férfi szemében nem bűn:)
2023. máj. 31. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
11%
Koszfészek ember
2023. máj. 31. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
85%
Ok, és te tudod teljesíteni amit tőled elvárnak? Általánosításra amúgy meg semmi szükség.
2023. máj. 31. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
89%
Az elképzeléseket lehet nyersen, érzelemmentesen és finomabban, empatikusan is közölni. Ha az előbbi stílusban teszed, az sok férfi számára riasztó lehet. De, szerintem, te úgysem őket keresed.
2023. máj. 31. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

"Kijelentem az ismerkedés elején, hogy én nem leszek senki noteszében egy stigula. "


Máshogy fogalmazz, ez így nem jön jól le.

2023. máj. 31. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
81%

Strigula helyesen. Xd

Ha nem vagy már 20 éves akkor lehet valami lerugott lovas kocsi jutna a csavo eszebe es elgondolkodna , hogy ez nem egy friss kis kanca majd jot nevetne.

2023. máj. 31. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
92%
Amit leírtál az nem bűn, viszont elriasztod vele a pasikat. És ez nem csak manapság van így. A férfiak egyfelől eleve nem szeretik, ha megmondják nekik a tutit, másfelől pont a hódítás izgalmát veszed ezzel el.
2023. máj. 31. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
6%
Kinézel egyáltalán valahogy vagy csak elvárásaid vannak?!
2023. máj. 31. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!