Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Direkt kilyukasztott óvszer?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Direkt kilyukasztott óvszer?

Figyelt kérdés
Hosszú ideje vagyunk együtt a párommal és még mindig nem akar gyereket. Közeledünk a 30 felé, ami szerintem már kezd késő lenni. Arra gondoltam, hogy kilyukasztom az óvszert és remélhetőleg baba lesz belőle. Mit gondoltok? Aljas húzás lenne?
2023. jún. 1. 08:14
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Az! Szánalmas is.
2023. jún. 1. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
98%

A legaljasabb. A 30 még nem rossz, de oké én is szeretnék babát 30 előtt. Ha a párod nem, akkor ha nem tudtok megegyezni, szakíts, keress mást.

Ez a hozzáállás borzasztó undorító, felháborító és ijesztő.

2023. jún. 1. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
98%
Lehet hogy csőbe tudod húzni ezzel, de szinte biztosra veszem ha ő ezt még nem szeretné, el fog hagyni kis idő múlva. Egy baba érkezése még azokat a szülőket,illetve a kapcsolatukat is próbára teszi akik készülnek rá. Hidd el nem jönnél ki jól ebből.
2023. jún. 1. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
95%

Nő vagyok és így sem tudtak megfogni egy gyerekkel nem, hogy egy férfit.

Persze a gyerek maradt és imádom az apát meg hagyjuk.

2023. jún. 1. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Igaza van a 3asnak teljes mértékben, ne gondold, hogy a babával megtudod fogni, mert még 10-el se lehet olyan embert, aki menni akar. Oké, hogy gyereket akarsz, de akkor miért nem más személlyel vagy együtt, aki szeretne?
2023. jún. 1. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
0%
Hajrá. Remélem ikrek lesznek.
2023. jún. 1. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
30%
Gyere baba megoldjuk. Majd ráfogod, hogy lyukas volt. 😁
2023. jún. 1. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
94%
Ha tudod, hogy nem akar gyereket, miért akarod tönkretenni az életét?
2023. jún. 1. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
38%
Nem lenne aljas húzás. Sőt , dicsőség!!! Agyatlan .
2023. jún. 1. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
29%

Komolyan mondom egyre kevésbé tisztelem a nőket.

Szerintem ez már bűncselekmény lenne.

2023. jún. 1. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!