Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan ragálnál?

Figyelt kérdés

Egy kicsit korábbi kérdés adta az ötletet a kérdésemhez.

"Mit szólnál, ha ezt megtudnád egy nő ismerősödről?"

Csak itt az a szitu, hogy párkapcsolatban él, vőlegénye van.

Megtudod, hogy férfiakkal, nőkkel ismerkedik szexkapcsolat céljából. Természetesen senki nem tudja az "új ismerősök" közül, hogy párkapcsolata van. Intim képeket küld nekik, és kap tőlük. Találkozik azzal aki neki szimpatikus, egyesektől pénzt is fogad el ezért.


2023. jún. 1. 12:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Semmit, addig míg az én pasimmal, testvéremmel nem kezd ki.
2023. jún. 1. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A fergeket irtani kell.
2023. jún. 1. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát én biztos hogy kiakadnék de nem szólnék bele. Ki vagyok én hogy megmondjam neki mit csináljon? De ha egy nagyon közeli barátnőm csinálná ugyanezt, akkor biztos hogy többet látni se akarnám. Egy gerinctelen emberrel se tudnék/akarnék szoros barátságot ápolni.
2023. jún. 1. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!