Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Évek óta egyedülállók, mennyir...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Évek óta egyedülállók, mennyire kapjátok a megjegyzéseket erre a dologra a családotoktól, barátoktól, munkatársaktól?

Figyelt kérdés
2023. jún. 1. 22:59
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
92%

Családtól nagyanyámtól, hogy mikor lesz csajod. De így, hogy csaj, mintha 30 felett nem feleség kellene.

Barátaim nincsenek.

Munkatársaktól nem, azokat nem is nagyon érdekli ez, ami nem érdektelenség, hanem inkább a magánélet tiszteletben tartása.

2023. jún. 1. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Engem munkatársak rendszeresen kérdezgetnek, rendkivul zavaró.
2023. jún. 1. 23:07
 3/14 anonim ***** válasza:
91%

A munkatársaktól csak azt kapom meg, hogy hülye vagyok, hogy nem használom ki, hogy van olyan kollégám bent, aki megdugna, ha hagynám neki, amíg szingli vagyok.


Ez már úgy 4 éve megy részükről. Igencsak idegesítő, de már csak mosolygok, amikor újfent emlegetik és így hamar abbahagyják.

2023. jún. 1. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
91%
Volt egy időszak, amikor előjöttek a rokonok ezzel, de beletödőtek hamar, kb. 30 éves koromtól kezdve nem csesztet vele senki sem. A munkahelyemen meg szerencsére senki sem.
2023. jún. 1. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
95%

Rendszeresen. De leginkább a családtól.

Nemrég már megkaptam a sógornőmtől, hogy “milyen kár, hogy nem vagyok kapcsolatban, pedig akkor csinálhatnánk dupla randis programokat”. Az nem teljesen világos, hogy pár nélkül miért nem töltenek velem soha időt a tesómmal, de nem firtattam. 🙂

És még csak 24 vagyok.

2023. jún. 1. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
91%

Munkatársaim nincsenek tisztában semmi ilyennel hál istennek, szóval tőlük nem kell hallgatnom.

Családomtól folyamatosan hallgatom, mintha nekem nem lenne elég szar így is a helyzet... baromira utálom.

Haverok,barátok nem nagyon csesztetnek vele, mert tudják mi a helyzet és tiszteletben is tartják.

2023. jún. 1. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

25 éves korom óta már nem kérdezget erről a családom. Barátaim nincsenek, de amikor voltak, ők sem kérdezgettek - senki nem tudta elképzelni rólam, hogy párkapcsolatban legyek, sajnos ez ennyire nyilvánvaló.

A munkatársak sosem kérdezgettek róla, de az azért volt, mert kultúrált munkahelyeim voltak és magánéletről nem illik beszélni.

2023. jún. 2. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

24 évesen pontosan emiatt ugrottam bele egy könnyelműen kötött házasságba. Igazából nem is éltünk együtt, 4 év után el is váltunk.

N

2023. jún. 2. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
62%

Nekem csak raneztek a pofamra, es nem kerdeztek semmit.....



38F incel

2023. jún. 2. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Szüleim heti szinten csesztetnek mikor lesz unoka...


Aztán kitől? A levegőtől?


Csak azért nem csinálok fel egy random nőt, hogy ők babázhassanak.


Minimum 18 éves felelősség.... én viszont elégedett vagyok a jelenlegi szabad életemmel.


30F

2023. jún. 2. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!