Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezért szakítanál a pároddal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezért szakítanál a pároddal, hogyha megtudnád, hogy a kapcsolatotok előtt több lányt szédített és kvázi kiválasztott közülük?

Figyelt kérdés
Rám írt egy fiú, aki anyukám keresztanyjának a rokona, gyerekkoromban sokat játszottam vele, de már jó ideje nem beszéltünk. Elkezdtünk storyzgatni, majd mondott egy történetet, és mondta, hogy hasonló a tiétek is. Rákérdeztem és azt mondta, hogy mert két lányt is szédített mellettem, köztük a srác unokatestvérét (akit nem ismertem), és mindketten utána szétestek. Rákérdeztem, hogy nem-e a lányok képzelnek bele többet a dologba, mire írta, hogy nem úgy ment el egyikkel se, mint két barát és az egyikkel nem egyszer a párom le is feküdt abban az időszakban, amikor velem randizott. Ráírtam az unokatestvérére, elmeséltettem vele a történetet, és megdöbbentem. Még én kértem bocsánatot a csajtól.
2023. jún. 2. 06:53
 1/9 anonim ***** válasza:
90%
Ha jól értem az ismerkedős időszakban egyszerre egynél több emberrel ismerkedett egy időben. Ez nagyon gyakori dolog.
2023. jún. 2. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Fűzögette őket, hogy barátok, de közben szexelt velük, vagy hogy érted? Ha így, akkor döntsd el, hogy ez neked belefér-e, vagy sem, de vedd tudomásul, hogy más is ilyen nemtől függetlenül (néhány nő szintén). Persze ha veled is úgy viselkedik, úgy érzed megjátssza magát, van alapja, akkor jobb lenne, ha szakítanál vele.
2023. jún. 2. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Nem téged választott te csak nincs ló jó a szamár alapon vagy
2023. jún. 2. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Azt írta a lány, hogy mielőtt osszejött velem (egy keddi vagy szerdai napon), azelőtt pénteken elvitte étterembe és lefeküdtek, plusz nem úgy mentek el, mint két barát és a párommal kvázi együtt volt, amikor mi már egy hónapja talalkozgattunk, csak nem mondták ki (kézen fogva mentek, stb.). Majd amikor látta kedden vagy szerdán, hogy együtt vagyunk, a párom meg nem írt neki vissza, akkor döbbent rá, hogy végig csak játszott. A csaj szerelmes volt belé, és rám is akart írni dühből, de nem tette meg.


3 és fél éve vagyunk együtt, és bár akkor nem voltunk együtt, de azt mondta szeret engem, és komolyan tervez velem, aztán múlt héten meg mást húzott meg, aztán következő héten velem jött össze. Ez undorító, és fogalmam sincs, hogy mihez kezdjek, tudok-e ezzel együtt élni, megbékélni, vagy sem. Mert ha már akkor szeretett volna, akkor nem csinálta volna ezt meg még 2 lánnyal mellettem. Most nem tudom, hogy megcsal-e, mert igazából nincs rá garancia, hogy nem. Ha akkor megtette, akkor most is megtehette.


Tegnap kussoltam, egész éjjel kb fent voltam, lesokkolt ez az egész. Ma borítok mindent.

2023. jún. 2. 10:08
 5/9 anonim ***** válasza:
21%
Jó ostoba vagy! 3,5 fél évet eldobnál azért ami előtted volt! Más a csajai mellett is kavar másokkal, még a házasság sem szent. Te meg a múlton pörögsz... Ha az én csajom lennél kidobnálak az utcára a cuccaiddal együtt!
2023. jún. 2. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
87%
Egyetértek veled, ha szeretett volna, akkor nem lett volna 2 csajjal (akikről tudsz, lehet több is volt ám). Szakíts inkább.
2023. jún. 2. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is oke, ha tobb emberrel ismerkedik valaki. Viszont ugy mar szerintem sem oke, ha mar olyan szinten tart az alakulas, hogy mar azt mondja, hogy szeret meg veled tervez. En ha eppen a rozsaszin kod es egy bimbozo kapcsolat elejen vagyok akkor nem hivok randizni es dugok meg mast.


+nekem meg redflag: bar tobben mondjak, hogy a multhoz senkinek smi koze, nekem azert durva, hogy miutan osszejottetek sem mondta el, hogy ja, volt meg ket lany, de tudtam, hogy te vagy az igazi. Tehat hogy igy nekem az az "ijeszto", hogy ennyire nem voltal kepben vele, hogy eppen mi tortenik, ennyire jol eltitkolta.

2023. jún. 2. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hát ez így tényleg nem oké. Alapból nem gáz, ha több emberrel ismerkedik valaki, de egy bizonyos pont után a többit zárja le. Második randi lehet ez a határ. De a szerelmi vallomás az mindenképpen. Onnantól, hogy szerelmet vallott, le kellett volna zárnia, nem még lefeküdni velük. Ha ez első randi után történik, még azt mondom, belefér, de így nem
2023. jún. 2. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem is volt egy exem,kb 2 évig jártunk,közben elkezdett kavarni egy másik lánnyal,velem szakított, aztán összejött vele. Miután szakítottunk átjött pár cuccáért, és úgy alakult hogy még aznap délután kivertem neki, meg kicsit dörgölőztem a farkához,smároltunk, utána elment.azért nem dugtunk,mert nem tudott megdugni soha,és már rég feladtuk. Aztán láttam Facebookon hogy az exem meg a barátnője pont ezen a napon jött össze hivatalosan,azóta van már gyerekük is. Hát nem tudom mit gondoljak az esetről, nyilván szíve joga,de fordított esetben azért nekem rosszul esne,ha én lennék az új csaj.De így utólag vissza gondolva az exem is olyan jellemtelen alak volt,szval nem is bánom hogy szakítottunk.ebben a történetben főleg magamat érzem kihasználva,mert tudta h én még szeretem, de azt is tudta h össze fog jönni azzal a lánnyal. Mi lett végül veled kérdező?
2023. júl. 24. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!