Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy egy férfive...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy egy férfivel, akivel rendszeresen beszélnem kell mindketten mindig nagyon közel megyünk, állunk, ülúnk egymáshoz NEM TUDATOSAN?

Figyelt kérdés
Másokkal nem csinálom ezt. Jóban vagyunk, oké, de ilyet nem vettem észre mással. De olyan szinten, hogy ha hátralepek, jön utánam, s én is észrevettem, hogy ha vele beszélek, közelebb hajlok sokszor véletlenül.
2023. jún. 2. 07:55
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Vonzódás.
2023. jún. 2. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
D.gni akartok
2023. jún. 2. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanebben voltam, hónapokon át, azt hittem, kölcsönös vonzalom, kezdeményeztem is, de visszautasított. Azóta is ilyen, de már tudatosan kerülöm.

40/N

2023. jún. 2. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ilyeneket tini korunkban elemezgettnk napi szinten, de már elfelejtettem az eredményt.
2023. jún. 2. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez semmit sem jelent..a környezetemben folyton mindenki ezt csinálja nemtől függetlenül..
2023. jún. 2. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha más férfi esetében ez nem gyakori akkor kémia.Minden nőnél más fajta férfi típus az aki ezt kiváltja ,ezek nem tudatos dolgok . Ami fontos , szingli legyen és akkor lehet közeledni .
2023. jún. 2. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!