Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért tartják sokan vonzónak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tartják sokan vonzónak a természetellenesen nagy melleket?

Figyelt kérdés

Azt gondoltam, hogy ami egészségtelen, az általában nem is szép. Sok esetben így is van, mint pl. a túlsúly, vagy gerinc problémák.


Viszont az irreálisan nagy mellek mégis szépnek számítanak. Ha én női szemmel látok egy ilyen képet, az első gondolatom az, mennyire fájhat annak a lánynak ha mondjuk sportolni akar, de a hétköznapokban se könnyű. Leszorítva sem feltétlenül ideális, az csak a kisebbik rossz. Fura belegondolni, hogy mialatt egy nagyon nagy mellű ismerősöm a mellkissebbítő műtétet fontolgatja, férfiak ezrei keresik az interneten az ennyire nagy mellű nők képeit. Miért szép az, amivel nem lehet normális életet élni?



2023. jún. 4. 16:06
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
35%
Lehet normalis eletet elni. Sot orakat futni is lehet vele,lehet kuzdosportokra is jarni. Gaz,b igy irigykedsz masokra.
2023. jún. 4. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
71%
Hát, nekem világ életemben A/B melleim voltak, és mindig sokkal jobb pasiknak jöttem be, mint az E melles barátnőm. Nem ezen múlik.
2023. jún. 4. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
88%
Ezt nem lehet megmagyarázni,ez ösztönszintű dolog. Én is erre gerjedek,így vagyok programozva. Biztos van rá tudományos magyarázat de sem genetikus sem pszichológus nem vagyok hogy ennek mélyebb hátterével tisztában legyek.
2023. jún. 4. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
Amivel lehet órákat futni és küzdő sportra járni az nyilván még benne van az egészséges méretben. A kérdés arra vonatkozik amivel már nem lehet.
2023. jún. 4. 17:19
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne irigy valaki emiatt? Ne vedd magadra a kérdést :D
2023. jún. 4. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:

Mindig is vonzónak számított a nagy mell... nem is értem a kérdést.

Az én véleményem, hogy a legtöbb plasztikáztatott mell ocsmány (benne vagyok egy csoportban és 1-2 kivételével meg sem közelítik az igazi természetes nagy méretű melleket) de alapvetően egy nagy méretű szép formájú természetes vagy szépen megcsinált mell az emberek legnagyobb százalékának tetszik és felkelti a figyelmét... ez van.

2023. jún. 4. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
74%

A miért sztem nem fontos. Nekem miért tetszenek a magas pasik? Nem tudom.


Hogy egészséges vagy sem, ahhoz a vonzalomnak nem sok köze van.

2023. jún. 4. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem biológiai oka van, hogy sokaknak bejön a nagy mell, akár tudat alatt. A nagy mell jelezheti azt, hogy egy nő képes szoptatni az utódokat (nyilván a méret nem függ össze azzal, hogy van-e teje vagy sem), táplálni őket. Én erre tudnék gondolni. De lehet nincs igazam.
2023. jún. 4. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
71%
Azért valljuk be, a legtöbb nagy mell csak melltartóban szép, ha lekerül, már annyira nem. Maximum C vagy nagyon max. D méretig van szép formája a mellnek. Afölött már fiatalon is lóg. Ettől még a kipakolt dekoltázst megnézik, mert a melltartó szép formát ad neki.
2023. jún. 4. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
71%
9-es, én is ezt mondom nagymellűként, de valahogy mindig kiderül, hogy egyedül vagyok ezzel, és másoknak a H-s melle is áll, mint a cövek.
2023. jún. 4. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!