Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lelki szemetes ládának használ...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lelki szemetes ládának használ vagy tényleg szeret?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Van egy srác az életemben akivel annak idején összejöttem. Nem működött így meg maradtunk barátoknak. Van, hogy néha rám ír, hogy mi van velem meg ilyenek. Most az utóbbi időben elég sok gondja lett. Főleg a párkapcsolatában. Gyerek elhelyezés meg ilyenek. Természetesen írt, hogy mi a helyzet vele. Próbáltam megnyugtatni, segíteni neki. Ez mind szép is. Egyszer csak azt mondta, hogy szeret, hülye volt, hogy elengedett meg ilyenek. Elkönyveltem annak, hogy csak idegességébe mondott ilyeneket. Pár napig még írt, beszéltünk, hogy mi a helyzet. Ugyan olyan kedvessen mintha tényleg komolyan gondolta volna amit mondott. Na de most meg szarik a fejemre. Az üzenetemet el sem olvasta. Nem hajlandó írni sem. Én nem keresem, mert nem ez az első, hogy hanyagol... De ha tényleg szeretne nem az lenne az első, hogy mondjuk azért 1-2 nap után legalább elolvassa, hogy írtam? Vagy akkor írja már meg, hogy bocs, de most jó kedvem van úgy h nem érdekelsz... Mért csinálja ezt? Lelki szemetesnek jó vagyok? Vagy csak élvezi, hogy szivat? Tudja, hogy én nagyon szerelmes voltam belé. De ez már elmúlt. Szeretet megmaradt, de csak baráti. Akkor meg minek kell ez?? Másnak esetleg van ilyen tapasztalata?
2023. jún. 9. 18:20
 1/9 anonim ***** válasza:
87%
Nem szeret, csak kell neki valaki, aki mindig ott van és meghallgatja, törődik vele.
2023. jún. 9. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
igen... sajnos kezdem én is így érezni.
2023. jún. 9. 18:28
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ezért nem jó ötlet szakítás után barátnak maradni
2023. jún. 9. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
21%

Cicuskám, nem tudod te.

Nem tudod te, mi az a Tévézgetés.

2023. jún. 9. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Kedves 4es. Nem, nem vagyok a cicuskád és képzeld tudom mi az. De szerintem sehol semmi olyat nem írtam amiből erre lehetne következtetni.
2023. jún. 9. 18:33
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
"Cicuskám, nem tudod te" - Ilyet ír egy idegennek, hogy cicuskám, hát ezen szakadok 🤣🤣🤣🤣🤣🤣
2023. jún. 9. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Kihasznál, ennyi.
2023. jún. 9. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

"Cicuskám, nem tudod te.


Nem tudod te, mi az a Tévézgetés."


Élőben meg azonnal összeszarja magát, ha egy nő rá néz.

2023. jún. 9. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
el vagy te tájolódva
2023. jún. 12. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!