Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok titeket mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok titeket mennyire érdekel a fiú korábbi szerelmi élete?

Figyelt kérdés

Érdekel az hogy hány barátnője volt, vagy egyáltalán volt e már kapcsolata?

Meg hogy volt e kalandja?

Hány évesen szexelt először?

stb


2023. jún. 10. 17:10
1 2
 1/13 Kitana. ***** válasza:
53%
Érdekel, de nem azért, hogy ez alapján ítéljek, csak általában érdekel a másik múltja is, milyen élete volt előttem. De ráér erről beszélni, nem első pár randis téma.
2023. jún. 10. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
64%
Semennyire. A múltja az övé, ő fizet érte az életében és életével. A jelen az ami érdekes, és esetleg a jövő.
2023. jún. 10. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
75%
Persze, hogy érdekel. Sokmindent le lehet szűrni ebből.
2023. jún. 10. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
68%
Engem érdekel, nagyon is. Sok minden leszűrhető belőle: ha a korábbi barátnőjét/barátnőit is megcsalta, akkor valószínűleg ezalól én se leszek kivétel. Ha őt csalták meg, akkor velem szemben óvatosabb lesz, elővigyázatosabb, lehet birtoklóbb is (főleg ha nem lépett még túl rajta). A nőkhöz való viszonyát is meg lehet nézni: ha szakítás után már minden exe qrva, ribanz, akkor nem tiszteli a nőket, hajlamos elferdíteni a dolgokat. És ezáltal deríthető ki, hogy most akkor túltette magát rajta vagy nem.
2023. jún. 10. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
30%
2+ Engem igazából egyetlen egy érdekel kivé és mivé válik mellettem az adott ember. Legalábbis annó amikor társat kerestem, ez volt az egyetlen kívánságom:D
2023. jún. 10. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
96%
Ha nem volt még nővel akkor kizárt. A többi nem érdekel.
2023. jún. 10. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
29%
Aki a múltba néz, seggel megy a jövőbe.
2023. jún. 10. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
19%
nem érdekel, a jelen és jövő érdekel.
2023. jún. 10. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
52%

Csak annyiban hogy szóba áll e pr.stikkal meg cigókkalvagy pasikkal úgy..

Más nemigen érdekel

2023. jún. 10. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
76%
Érdekel hát. Az addigi élete miatt az, aki. Ha valaki semmit nem árulna el a múltjából, arról mit tudok meg? Nem játszok ilyet.
2023. jún. 10. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!