Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők akik a férfiakat "romlott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők akik a férfiakat "romlott szörnyetegként világra jövőnek" tartják azoknak mi bajuk van?

Figyelt kérdés

Egy nő ezt írta egy másik kérdésre válaszolva:


"Már kiskorom óta tudom, a férfiak nagyrésze eleve olyan romlott szörnyetegként jön a világra, akit sem az anyja, sem másvalaki nem tud jobbá tenni"


Egy ilyen véleményhez pszichésen betegnek kell lennie a nőnek?



2023. jún. 10. 23:16
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
84%

Ez egy erősen szélsőséges válasz. Igen, valószínűleg nem ép lelkileg, vagy jelenleg legalábbis nem. Minden bizonnyal igen csúnya történet/történetek bújnak meg emögött a mondat mögött. Nem kell ezt ennyire felkapni, napjában ezer ilyen mondat születik itt, mindkét oldalról.

Ez csak annyit jelent, hogy az adott személy túl sok rosszat tapasztalt a témában.

2023. jún. 10. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
86%
Valószínűleg már fiatalon látta, mikre képesek a férfiak.
2023. jún. 10. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
41%
Azt nem tudom, hogy pszichésen beteg-e az illető vagy sem, de ilyen sarkított véleményt alkotni elég nagy aggodalomra ad okot. Igazából két lehetőség van, az egyik az, hogy valami szörnyűség történt vele a másik pedig, hogy szimplán beszűkült látókörű.
2023. jún. 10. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
84%

Tapasztalat.


Normális középosztálybeli családból vagyok, ha elkezdeném, nem tudnám befejezni családon belül, barátok körében, utcán idegenektől miket tapasztaltam. Fura, hogy a fiúknak nem tűnik fel, ha egy férfirokon agresszív, szexista, veri a családját, stb. Az valahol érthető, hogy az utcai dolgok elkerülik őket, ha nekik is hallgatniuk kellett volna 10 éves koruktól, hogy felnőttek nyammognának a fütyijükön, totál megértenék.

2023. jún. 10. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
35%

Nem szabad az ilyenekkel foglalkozni, mert csak mégjobban felhergeled, meggyőzni meg úgysem fogod tudni, hogy nincs igaza.

A legjobb amit tehetsz, hogy nem reagálsz semmit a véleményére.


Nekem is voltak életem során rossz tapasztalataim nőkkel kapcsolatban, de ettől függetlenül el nem tudom képzelni, hogy emiatt a komplett női nemet elítéljem, vagy, hogy ilyen véleményt fogalmazzak meg egy olyan nőről, aki soha semmit nem ártott nekem.


Az ilyen embereket csak szépen, csendben szánni kell!

2023. jún. 10. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
92%
#3: ugyanez. Már én is elosztom tízzel azt, amit a férfiak mondanak nőkről. Főleg, ha arról beszél, hogy a lány ilyen olyan ribi, ezt azt megcsinált férfiakkal vagy igénytelen, koszos. Ilyenkor nálam már felgyullad a piros lámpa, de nem a szóban forgó csajjal kapcsolatban, hanem a pasival. Az ilyenekkel kell a legjobban vigyázni, mert ha másról így beszél, rólad is így beszél. Azt is érdemes figyelni, ha vissza nem is hallod, hogy rólad miket mond, de a környezete (haveri, baráti kör, család stb.) hogy viszonyul hozzád. Ha azt tapasztalod, hogy negatívan állnak hozzád, pedig még nem is ismernek, alig beszéltek veled.. az sokat elárul. A pasiról.
2023. jún. 11. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
90%

"3as válaszoló ribizliként szeretné azt a bánásmódot ami egy jobb döntéseket hozó, erkölcsösebbnek lánynak jár, és ezért a komplett férfi nem a hibás :DDD"


Nem a 3-as válaszoló vagyok, de az ilyesfajta válaszok pont azt igazolják, hogy a férfiak romlott szörnyetegként jönnek a világra .

2023. jún. 11. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
29%

Elnézve ezeket a válaszokat sokszor komolyan elgondolkozom, hogy kell-e ez a világ nekem..


Sajnos kb 100%-ig igaz, hogy minden nőt ér valamilyen szexuális inzultus az élete folyamán amit nem szeretne és a társadalmi megaláztatás is nagyon sokszor jelen van.. és kb szerintem nem egy beteg állat képes azon röhögni, ha valakit erőszak ér vagy azt gondolja, hogy biztos ő provokálta ki és megérdemelte.. (igen, a világ egy szar hely és csak elenyésző része jó.)


De valahogy az ilyen kijelentés az én agyamba akkor sem fér be, hogy lehet ennyire haraggal vagy utálattal látni valakit, mert farka nőt.


Szóval ez így egy az egyben egy elég szomorú dolog.

2023. jún. 11. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
76%

12


A 3-as vagyok, és senki iránt nem vagyok utálattal azért, mert farka nőtt. Írtam is, hogy a férfiak 20-30%-a normális, és senkivel nem fogok előítéletesen bánni, mert a normális férfiakat nem akarom megsérteni.

De általában úgyis kiderül, hogy ki milyen, aki nem normális, az úgyis leszerepel előbb vagy utóbb, és akkor már azért utálom, amilyen, nem azért, mert farka nőtt.

2023. jún. 11. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
85%

Ez nem harag vagy utálat. Egyszerűen annak, aki szeretne hinni csak úgy a férfiak emberségében, folyamatos csalódás, aki nem ilyen romantikus alkat, annak meg csak újabb és újabb megerősítés.


Elég hamar elmúlik a gyűlölet meg az utálat, beletörődsz, hogy ez van. Ha holnaptól minden szembejövő kutya 80%-a megharapna, lehet, hogy eleinte mérges lennél, de hamar megszoknád, mi a helyzet, és kerülnéd őket. Aki haragszik meg gyűlölködik, az még szeretne hinni.

2023. jún. 11. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!