Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy nő miből veheti észre egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nő miből veheti észre egy munkahelyen, ha tetszik egy kollégájának?

Figyelt kérdés
Én vagyok a nő. Most szakítottam, de a férfi úgy tudja foglalt vagyok komoly kapcsolatban. Én viszont pont azért szakítottam, mert észrevettem, ezen a kollégán agyalok,ergo nem vagyok szerelmes a páromba. Felsejlett bennem, tetszhetek neki, s nem csak kolléganőként néz rám. Mikre figyelhetek fel egy 35 körüli férfinél, aki nyilván randira eddig nem hívhatott.

2023. jún. 11. 09:06
 1/10 anonim ***** válasza:
82%
Mosolyog, ha meglát. Ez biztos jel.
2023. jún. 11. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Igen? Azt gondoltam ez egy jó ismerőssel is így van..vagy a 60 éves Marika nénire nem mosolyognak?
2023. jún. 11. 09:11
 3/10 Noren1989 ***** válasza:
91%

Noshàt, àltalàban a tàrsasàgod keresése jobb jel a mosolygàsnàl.


Odavetett, rejtett pillantàsok, összenézések is megeshetnek, de, ha emberünk kivsit is ràmenősebb és van érdeklődése az irànyodban, akkor lépni fog.


Tudja, hogy szalma vagy?

2023. jún. 11. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem tudja, hogy szakítottam.
2023. jún. 11. 09:34
 5/10 Noren1989 ***** válasza:
100%

Lehetséges, h finoman tudatni kellene vele. Eddig csak a foglaltsàgod miatt nem léphetett?


Ha beszélgettek, milyen témàkat érintetek?

2023. jún. 11. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
83%
Beszélgetni kellene és lehet rákérdez, de te is tudtára adhatod finoman, hogy szabad préda vagy. Ahogy írták előttem, szemezés, összemosolygás, "véletlen" érintések, bókok, flört. És persze az, hogy randira hív.
2023. jún. 11. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
89%
Az-az adott személy személyiségétől függ. Én mondjuk nehezen nyitok nők felé, mert tapasztalatlan vagyok. Ettől még kedves és közvetlen vagyok mindenkivel kortól függetlenül. Ha átbillen a dolog afelé, hogy a másikkal komolyra is fordulhat, mert megkedveltem, akkor idő kell, hogy ezt feldolgozzam és döntsek. Talán ezért is vagyok közvetlenebb azokkal akik kapcsolatban vannak. 34 éves vagyok és nem érek rá, hogy egy eleve veszett kapcsolatba lépjek. Ezt a nőnek is jól átkéne gondolnia mit szeretne a másiktól. Nem utolsó sorban, ahogy írtad a vonzalom.
2023. jún. 11. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
76%

Szoktál beszélgetni vele?

Ha igen, említsd neki, hogy szakitottál. Aztán hátha észreveszi....

2023. jún. 11. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
Vidd haza munka után
2023. jún. 11. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Sajnos én is nehezen nyilok meg nők felé, főleg akkor ha bele szerettem. Próbamunkám alatt belezúgtam Eszterbe a Állatkertnél és ismerkedni próbáltam. Egy üveg cappy italalt elfogadott, névnapjára kettő tábla csokit szerettem volna oda adni neki személyesen. Előzőhét szerdán útolsó napján legalább a meglepetés dolgozó jegyeimet elvitte a drága.
2023. jún. 17. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!