Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet beállitani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet beállitani badoon hogy ne országosan lássanak hanem csak az én körzetem?

Figyelt kérdés

Nem mindenki ír, legtöbben csak lájkolnak. És amikor megnézem az adatlapot olyanok hogy debrecen borsod meg minden olyan országosan akikkel nem akarok semmit. Es így nagyon zavaró hogy egyesével kell adatlapogat nyitogatnom lapoznom vagy rámenni mindenkire egyesével. Mire végre van egy aki a kozelemben él.

Zavar hogy országosan nézik az adatlapom meg országosan lájkolhatnak.

Hogyan lehet beállitani hogy csak az en körzetemben levők láthassanak?



2023. jún. 11. 10:49
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
És többek nick neve miért az hogy moderált? Az mit jelent?
2023. jún. 11. 10:57
 2/12 anonim ***** válasza:

Sehogy.

Mások megnézhetik attól.

2023. jún. 11. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
De lajkolhatnak is. 100 bol ha van 5 olyan aki aki közelben van. Meg a sok aki még ausztriábol meg kulfoldről is. Irtó idegesítőek. Mikor kiírtam mindenhova a körzetem es azt is hogy más nem érdekel.
2023. jún. 11. 11:04
 4/12 Noren1989 ***** válasza:
100%
Hátszóval...az az ő beállításuk, h merre keresgélnek, nem a tied.
2023. jún. 11. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
3# értem, hogy idegesítő, de másoknál néznek 100km+ távolsággal is.
2023. jún. 11. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
De akkor mások nem állitanák be. En meg igen
2023. jún. 11. 11:22
 7/12 A kérdező kommentje:

Hogy kiknek vagyok láthato kiknek nem.

Pl az ilyen 160 asak is szűrném.

2023. jún. 11. 11:22
 8/12 anonim ***** válasza:
írj a supportnak, csak le fogják szarni.
2023. jún. 11. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Ez engem is érdekelne. Egyelőre nem találtam ilyen lehetőséget sem a webes, sem a mobilos felületen.

Számomra is bosszantó. Egyszer egy semmittevős napon nekiestem, hogy a lájkok közül kiszűrjem azokat, akik a távolság miatt nem jönnek szóba. Semmi mást nem vettem akkor figyelembe, csak ezt az egyetlen szempontot. Több mint 90% kiesett így is. Ennek mi értelme?

Én értem, hogy vannak férfiak, akik úgy gondolják, ők szívesen utazgatnak is (akár rendszeresen), csak legyen már végre valami, de ha én egyáltalán nem értek ezzel egyet, akkor hadd állíthassam már be, hogy eleve a látóterükbe se kerülhessek. Nem egy óriási probléma persze ennek a lehetőségnek a hiánya, de csak jobb lenne a megléte.

2023. jún. 11. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Írtam az üzemeltetőknek hogy hol az a beállítás hogy csak azok lássanak akik helyileg itt is vannak. Még semmi válasz. Vagy ha e mailben válaszolnak azt még nem néztem mert nem netezni akarok ma hanem haladni valahova.

Kesobb megnézem válaszoltak e valahova.


Írkálgattam egy párral akik 20-50 km-re vannak, már kezdik azt hogy gondolkodnak azon mikor tudnának jönni, meg ezeket q vetyengéseket. Nekem ez nem hiányzik.

Az kell aki szól hogy leszalad a kzeli helyre leugrom e én is és kész. Nem még itt agyalni qz utazáson meg vergődni hogy most kocsival vagy mivel.

Az egyik még be is szólt hogy nekem van e kocsim. Ergo menjek én kocsival nő létemre egy netes idegen pasi után udvarolni neki? Rózsát ne vigyek vagy hívjam moziba is? Förtelem az ilyenek.

2023. jún. 11. 12:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!