Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szűz nőre mennyit érdemes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szűz nőre mennyit érdemes várni? Minden klappol, csak szűz, és alig meri megfogni a farkam is.

Figyelt kérdés
2023. jún. 11. 11:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
27%
2 hónap
2023. jún. 11. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
26%
20 éves kor fölött szerintem nem érdemes máshogy kezelni, mint bárki mást.
2023. jún. 11. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
6%
Semennyit, mert már elvitték az orrod elől:D
2023. jún. 11. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
79%

Hát, ha így állsz hozzá, akkor inkább keress mást. Attól, hogy x korú, a szexben járatlan és vezetést, megértést, türelmet fog igényelni még az első szex után is egy darabig. 19 voltam az első szexnél és bár a párom igyekezett türelmes és figyelmes lenni, így utólag már tudom, hogy sokkal jobb lett volna valaki, aki nem csak túl akar lenni az első időszakon, amíg megismerem, megértem, mi, hogy működik, hanem valóban segíteni akar elsajátítani a dolgokat. Pedig, hozzád képest fényévekkel jobban állt a szüzesség kérdéséhez.

Az első aktus és az első időszak meghatározó a későbbiek tekintetében is. Tehát, ha szereted és nem csak megbaszni akarod, akkor addig kell várni, amíg ő akarja a szexet, vagy békén hagyni. Addig pedig pettingelni, megismerni egymás testét és bizony, újra és újra élvezetig előjátékozni, hogy kedve legyen a szexhez. Mellesleg az se árt, ha bízik benned, mert úgy gyorsabban nyílnak a combok. Kb ennyi.

2023. jún. 11. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
81%
A te esetedben semeddig, mert nem vagy szerelmes belé, úgyhogy inkább szakíts.
2023. jún. 11. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Pont hogy szerelmes vagyok belé, ez az időszak lenne az, ahol szexelünk úton-útfélen, nem az, hogy megemlítek neki valamit, és mosolyog, mint egy 10 éves. És ez az, ami idegörlő.
2023. jún. 11. 12:48
 7/12 anonim ***** válasza:
88%
Ha én szerelmes vagyok, akkor a másik kerül előtérbe, az ő jólétet, boldogsága, igényei. Lehet nagyon mást értünk szerelem alatt.
2023. jún. 11. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
És nekem nem lehetnek igényeim? Szerelem alatt nem azt kell érteni, hogy mindenben háttérbe helyezzük magunkat, elfojtjuk a vágyainkat. Lehet, sőt kell is gondolkodni.
2023. jún. 11. 14:05
 9/12 anonim ***** válasza:
86%
8, kell, de senki nem azt kérte, hogy vágd le a farkad, csak, hogy ne dugd olyanba, aki még nem tart ott, hogy akarja. Akinek fájdalmat okoz, hogy kiverje magának még pár hónapig, ahelyett, hogy nyomást gyakorol a párjára, az nem szerelmes. Nem kell mindenben háttérbe vonulni, de, ha az a kérdés, hogy a másiknak okozok fájdalmat, frusztrációt, félelmet, vagy megoldom a problémát magamnak és késleltetem kicsit a vágyaim, mint egy felnőtt, akkor utóbbi a helyes lépés. Persze, ha nem hót mindegy nekem, mit érez a másik.
2023. jún. 11. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
1%
Kerdezo leirta azt is, hogy nemcsak dugas nincs, a testiseg se megy. Ez a sok erkolcsbajnok valaszolo meg bar katolikus papnak nem menne, az idok vegezeteig is turelemmel viseltetne ugye.
2023. jún. 11. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!