Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiatal nőt idősebb férfival...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatal nőt idősebb férfival való kapcsolat hogy lehet hogy nem traumatizál?

Figyelt kérdés
Mert ezt én nem akarom elhinni. Amikor ilyen gimis lány mert apja nem foglalkozott vele és összejön idősebb 30+ 40-es pasival, hogy állítólag figyelmet kapjon amit szintén nem értek, hogy ezt az alapvető undor hogy nem akadályozza meg.

2023. jún. 11. 13:22
 1/10 anonim ***** válasza:
39%
Én sem értem, rohadt sok ez a korkülönbség, pedig én se kaptam megfelelő mennyiségű figyelmet, mégis a legnagyobb korkülönbség 4 év volt és őszintén már azt is soknak tartottam.
2023. jún. 11. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
25%

1./Keresnék a történetben egy másik idősebb testvért, akinek sinre került az élete, és irigy rá, és azt hiszi, hogy a fazon által került sinre az idősebb testvér élete-tévesen.


2./ Keresnék a történetben egy olyan momentumot ahol erőszak történt.


Több variáció nincs, mivel egy egészséges tini, egy ilyenkorú embert apa korúnak tart, és sosem kezdene vele-önként.

2023. jún. 11. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
95%

Mi lenne, ha a saját magad gondolkodását nem próbálnád kivetíteni és ráerőltetni a világon mindenki másra? Mi lenne, ha empatikusan megpróbálnád elképzelni, hogy mások máshogyan is működhetnek, mint ahogy te működsz? Meg milyen "30+"? Szerinted egy 30-as éveiben lévő ember nem lehet vonzó már?


Képzeld a vonzalom univerzális sokak számára, tehát nem attól függően vonzódom valakihez, hogy tudom ő most 18, vagy 28 vagy 38 éves. És ha kívül van X éven, akkor automatikusan nem vonzódhatok hozzá. Hanem ránézek és látom vonzó-e vagy sem. A korától függetlenül. És ha valaki vonzónak lát egy idősebb személyt, az nem azt jelenti, hogy akkor az összes olyan korút vonzónak látja, vagy hogy csak az olyan korúakat látja vonzónak.

2023. jún. 11. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
*a fazon által került sinre az idősebb testvér élete-tévesen.És majd ő beleül a készbe, mert az neki jár "jobban" mint az idősebb testvérnek némi pszichopata beütéssel-ezt tegyük hozzá, mert az ilyenek azok, akik a testvérük akárkicsodájára partnerként tudnak egyáltalán tekinteni.
2023. jún. 11. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
#1 - Én ösztönösen elsőre ezt a szöveget érzem trollkodásnak, hogy "nekem már a 4 év korkülönbség is sok". De oké, megértem, hogy nem vagyunk egyformák és elfogadom ezt. Bele igyekszem képzelni magam a helyedbe, hogy létezhet olyan ember, aki tényleg így van ezekkel. Nem próbálom a véleményét megváltoztatni, nem próbálom rákényszeríteni a sajátomat és hagyom így élje az életét.
2023. jún. 11. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

#1 vagyok, nem trollkodás, amikor ez a 4 évvel idősebb fiúm volt, fiatal voltam, gimis, ő egyetemista. Akkor ez nagyon sok volt, nem voltunk egy szinten. Azóta felnőtt vagyok és nem volt ennél idősebb párom, mostmár gondolom nem tartanám soknak, de életem szerelme végül egy két évvel fiatalabb férfi lett :D


Tiniként nekem igenis sok lett volna egy 30as pasi, nek vonzódtam volna hozzá, persze most így 28 évesen már máshogy gondolkodom :D De tinilányokról szól a kérdés.

2023. jún. 11. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
66%
SZerintem aki ennyivel idősebb emberrel jön össze, az már eleve traumatizált.
2023. jún. 11. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Úgy nem traumatizálja, hogy nincs jelen az "alapvető undor", amit említesz. Nyilván akitől undorodik az ember, azzal nem lesz együtt, még az apaifigyelem-hiányos tini sem. Olyannal lesz, akihez vonzódik.

Egyébként én mint egykor ilyen korúakhoz is vonzódó tini, akinek 4 éves korától nem volt jelen az életében az apja, és csak 6 évvel későbbtől lett egy nevelőapja, nem is a figyelemhiány miatt vonzódtam hozzájuk. Egyszerűen csak nem tudtam mit kezdeni az idétlenül viselkedő és gondolkodó, szexben is rosszul teljesítő fiúkkal, és az én környezetemben akkor ez még a huszonévesekre is igaz volt.

2023. jún. 11. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mert ez a korosztály még nagyon fiatalos, némelyikről nem is gondolnád hogy már hány éves. Ugyanakkor már elég bölcs, ismeri a határait, le van valamelyest nyugodva, higgadt.
2023. jún. 11. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
39%
Te irántad éreznek undort! Ezt olvasom ki a kérdésből. És még csak idős sem vagy. Hát igen, aki más boldogságát irigyli miközben egy semmirekellő szarházi beteg állat azt csakis szánni lehet és undorodni tőled!
2023. jún. 11. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!