Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy nők bátran...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy nők bátran bélyegezhetnek másokat incelnek vagy mondhatnak ocsmány véleményeket, de ha én teszem ezt egy nővel, akkor cancel-elnek?

Figyelt kérdés

Egy nő simán mondhatja egy férfira, hogy incel, nem csoda, hogy egyedül van, és nem kell normális nőnek, vagy akár odáig is elmehetnek, hogy a halálát kívánják, anyázzák, a többi pedig tapsol és csak azok a férfiak állnak ki az illetőért, akik szintén ugyanezeket a bélyegeket szokták kapni.


De ha én azt mondom pl, hogy nem hiszem el egy messziről random nőnek hogy jelent bármit is, hogy van valakije, nem fogom simán beszopni hogy h hűséges, mivel súlyos tapasztalati alapom van erre akkor nekemtámadnak ezren? És emiatt nem is fogok úgy viselkedni vele.


Vagy nők simán nevezhetnek betegesnek férfiakat ha 40 éves koruk körül is a csinos 18-25 éves lányok tetszenek nekik, de én rommá vagyok taposva ha azt mondom egy nagymellényű nőnek hogy a 3-5 évvel fiatalabb pasijával 30 felett vszeg vége lesz a kapcsolatnak mert nem igazán tartható a dolog?


Mi értelme az egyoldalú véleménycenzúrának és miért áll ki emellett sok FÉRFI is?



2023. jún. 11. 21:59
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
71%
Nagyon uncsi vagy már 🥱🥱🥱
2023. jún. 11. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
77%
Vedd be szépen a gyógyszered és csicsikálj egyet 😴
2023. jún. 11. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
68%
Kit érdekel, hogy mit hiszel?
2023. jún. 11. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
59%
Nem vagy senki, hogy törölni lehessen.
2023. jún. 11. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
72%

Kérdező, van véleményed, ami roppant sértő. Másnak más a véleménye, ami téged sért. Ha feltétlen kényszered van belekötni másokba, akkor ne lepődj meg a válaszreakción. Főleg, ha azért, mert az adott nő közli, hogy ő speciel hűséges, te verést helyezel kilátásba.

Nekem is sok mindenről van véleményem, de nem tárom kényszeresen mások elé, ha nem kérdeznek.

2023. jún. 11. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
63%

Elmondom, ha érdekel, de szerintem nem érdekel.


A nők nem ezzel kezdik. Ez reakció rád. Te meg random dolgokkal reagálsz, mert megbántottak.


Pl. ha kiírok egy kérdést, hogy miért büdös a szája minden barna hajú embernek, akkor engem ezért a kérdésbe rejtett téves kijelentésért támadni fognak. (Jogosan, mert mi az alap? Tanulmány? Tapasztalat a világ összes barnahajú emberével?)


Ha én arra, hogy nekem támadnak, azzal reagálok, hogy személyeskedek, csak azért, hogy megbántsam őket - mondjuk azt mondom, hogy biztos szar a munkád is, azért pattogsz itt, nem hiszem el, hogy megkeresel 200 nettót - akkor meg még magamból is hülyét csinálok.


Ennyi értelme van annak, amit itt leművelsz te meg a többiek. Felveszitek a "köss belém" pólót, aztán sírtok, hogy belétek van kötve.


Még egyszer: ezt nem random embereknek mondják, arra mondják, hogy incel, aki leírja az incel agymenését.

2023. jún. 11. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
59%
Meg cancelnélek kérdező.Józsi bácsi 64F
2023. jún. 11. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
51%
cancelve, mi?😂😂😂😂
2023. jún. 12. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
43%

Egyszer egy parkban hallottam egy kicsi gyerekét kúúrv@any@zni, na,az meglepő volt.

A te üres locsogásod csak egyszerűen uncsi.

2023. jún. 12. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
9%
Kettősmérce. Itt nagyon védik a fajtátsukat. Az életben meg egy kanál vízben megtudnák folytani az összes nőt. Nem bírják a konkurenciát. Ezért is van tele ez az oldal ilyen kérdésekkel: utálom anyámat, anyósomat, húgomat, sógornőmet stb... . Ezt mind nők írják. Majd jönnek az egy agysejttel rendelkező társai válaszai: a férfiak tehetnek róla.
2023. jún. 12. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!