Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ennek ellen tudtok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ennek ellen tudtok állni? Ettől azért kinyilik a szemetek? Ez udvarlásnak jó?

Figyelt kérdés

"Szeretnék mondani valamit abba a két gyönyörű szemedbe"

"végtelenül aranyos, kedves lányként ismertelek meg"

"igazából nincs itt dolgom, csak valami szépet akartam látni, és tudtam hogy itt kell keressem"


2010. okt. 12. 01:30
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
hát... a második valahogy nem hatott meg annyira, de a többi nagyon jó *-*
2010. okt. 12. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Én romantikus alkatú vagyok, nekem bejönne^^.
2010. okt. 12. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
ne haragudj, de én nevettem...
2010. okt. 12. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim válasza:
ja nagyon szepeket irtal, csak hat mondani, tudod.... miert nem teszel valami tettre készet?,
2010. okt. 12. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
jah hát örülök hogy nevettél :D remélem tényleg lány voltál. Gondolom minden újjadra akad egy pasi, aki ilyenekkel kényeztet
2010. okt. 12. 01:45
 6/20 anonim ***** válasza:
én is megmosolyogtam...és az az igazság, hogy élőben is megmosolyognám, és sokat nem érnél el vele... de én ilyen különc vagyok, azt hiszem a legtöbb nőnek tetszene
2010. okt. 12. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

hát akkor mivel lehet nálad elérni valamit? ^^

persze, ettől nem azt várom, hogy hüvelyi orgazmussal elvágódjon a padlón, csak valami olyant akarok, ami manapság ritka, "váratlan"

2010. okt. 12. 01:52
 8/20 anonim ***** válasza:

Ha mindenképpen hazudni akarsz, akkor

Egy kismellűnek mondd: mekkora hatalmas melleid vannak

Egy nagyseggűnek: milyen kis formás pici feneked van

Egy dagadtnak: milyen szép karcsú vékony a tested

Egy deszka vékonynak: milyen formás nőies alakod van

ésígytovább...

2010. okt. 12. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Lányként írom, hogy nekem ez inkább átlátszó lenne. naponta tucatjával hallom és inkább zaklatásnak élem meg, nem valami jó dolognak. Persze, ha olyan mondja, akit nagyon szeretek, az más. Idegentől, első lépésnek viszont nem lenne jó. Azt el kell azonban ismernem, hogy az sem mindegy, hogy milyen az, akinek mondod. Mármint arra értem, hogy ő mit szeret hallani. Sok olyan normális barátnőm van, aki ha ilyet hall, akkor a nap hátralevő részében jobb kedve lesz, mosolygósabb lesz és így tovább. Ha az mond ilyet, akit nagyon szeretek, akkor bármennyire is közhelyesnek tűnik, én is mosolygósabb, kedvesebb leszek. Ha idegen nyit ezzel, akkor mérges leszek, de lehet, velem van baj.
2010. okt. 12. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Szia! Ha van pénzed, mondhatsz ilyen baromságokat is egy csajnak. üdv
2010. okt. 12. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!