Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol tudnék megismerkedni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol tudnék megismerkedni külföldi férfival Budapesten? Komoly a kérdés, és ötletekre lenne szükségem!

Figyelt kérdés
Német, osztrák, olasz, francia, brit vagy spanyol férfival szeretnék megismerkedni Budapesten párkapcsolat céljából.
2023. jún. 14. 14:58
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
35%
Magyar phasz miért nem jó?
2023. jún. 14. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

A végtelenségig tudnám sorolni!


De nem szeretnék senkit megbántani, direkt ezért nem említettem.

2023. jún. 14. 15:09
 3/17 anonim ***** válasza:
89%
Nyelvklub vagy más külföldieknek szervezett program.
2023. jún. 14. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
18%
Zsinagóga mellett.
2023. jún. 14. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
67%

Szia google forditovel írom ez mondat. Nagyon szimpatikusként látszol nekem. Én Espana vagyok és szivesen ismerkednek önnel kölcsönös szimpátia esetén.


Üdvözletet küld

Adriano

29

2023. jún. 14. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Egyetemi körök -> Erasmus

Multik -> Jönnek ide külföldiek dolgozni, tanulni

Népszerü helyek -> Szimpla kert, egyébb turisták által felkapott szorakozohelyek.

Ismerösi kör -> csak van ismerösöd, aiinek van itt élö külföldi ismeröse.

Appok -> Bumble, Tinder a legtöbbet a külföldiek is tolják

2023. jún. 14. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Egyetemi körök, Erasmus a legjobb ötlet! Köszönöm!

De én nem vagyok egyetemista.. hogy tudnék ilyen körökből infót kapni? Például hogy hol milyen buli, szabadidős program van? Egyetlen egyetemista ismerősöm sincs.


Multinál dolgozom, valóban vannak, volt is aki tetszett, de meló helyen ismerkedni elég necces, azt hagyom.


Tinder-t is próbáltam, ott inkább keleti külföldiek vannak, sok román, ukrán török, arab.

2023. jún. 14. 16:30
 8/17 anonim ***** válasza:
Külföldi nyaralás. Ugorj rá a mixerre.
2023. jún. 14. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Utolsó azért nem opció, mert 20-30e forint egy jegy, oda-vissza dupla ennyi, plusz szállás stb.
2023. jún. 14. 17:37
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Külön rendeznek Erasmus partikat, néha plakátolnak is, de inkàbb körökben mozognak. Ha nagyon kacifántos módot akarsz és Pesti vagy, menj a treffort kerrbe, vagy az Elle BTK melletti szórakozó helyek egyikébe. Ott becsatlakozol egy random csoporthoz, nagy eséllyel itt tanilnak és van ismerösük aki külföldi.


Nem feltétlen a te multidra gondoltam, pl én egy irodaház körzetben dolgozom, egy utcában vagy 6-7 hatalmas irodaház áll, mindig látok dohànyozni több tucat embert, de spanyolokat is hallok, esetleg te is az irodaházak környékén sétálhatsz.


+1 ötlet: Amikor spanyolországban erasmusoztam, caináltam egy videót, ahol random emberektöl megkérdeztem az élet értelmét. Te is csinálhatsz egy video sorozatot kevésbé absztrakt kérdésekkel és angolul/ spanyolul/franciául/németül beszélő embereket leszólítasz az utcán. Deák környéke jó kezdetnek.

2023. jún. 14. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!