Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pasik (középkorú pasik) 40-45...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik (középkorú pasik) 40-45 évesek, nektek tetszik/imponáló, ha egy fiatal 20-on éves kiscsaj rajong értetek??

Figyelt kérdés

2023. jún. 14. 19:33
 1/10 anonim ***** válasza:
11%
Hány kilós kiscsaj vagy?
2023. jún. 14. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Hogy jön ez ide?😃 amugy vékony testalkat vagyok.
2023. jún. 14. 19:38
 3/10 anonim ***** válasza:
13%
Az.
2023. jún. 14. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
31%
Nyilván tetszene de még nem fordult elő ilyen.
2023. jún. 14. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
60%
Inkább irritáló.
2023. jún. 14. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
54%
A "rajongás" inkább zavarna, de hazudnék, ha azt mondanám, hogy nem esik jól, ha érzek egyfajta bizsergést, de ennyi... ennél a pontnál megállok, nem vágnék bele egy ilyen kapcsolatba. Baráti társaságban látom, hogy páran belementek, de olyan kompromisszumok árán, amit én nem lennék hajlandó megkötni egy párkapcsolatért se.
2023. jún. 14. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
83%

A párom 48 éves, én 40. Még ez a korkülönbség is zavarta. A lánya 25 éves, így neki minden ennyi idős lány olyan, mint a "kislánya". Szerintem idegesítené inkább és kínosan érintené egy ilyen fiatal lány rajongása.

Az exem 46 éves, ő viszont imádná! Nyomban el is kezdene udvarolni.

2023. jún. 14. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
27%

Barátnőm és köztem 5 év van, az elején őt is csitrinek éreztem magamhoz képest. Azóta megtanultam ezzel együtt élni, mert sok vitánk is volt abból, hogy gyámolítom és szerinte nem nem fogadok meg tőle semmit, mert naivnak tartom. Ez nincs így, felnézek rá, mert egy nagyon okos és talpraesett csaj, de valamiért ez a pár év azt mondatta velem is, hogy kezeljem fenntartásokkal, amiket mond.



Nem tudom, hogy meg tudnék szokni nagyobb különbséget.


Valószínűleg az élet minden területén csak feszélyezne.

2023. jún. 14. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
41%
Tapasztalatból mondom, hogy nagyon attól függ, hogy ki az. Van helyzet, ahol izgalmas, van olyan, amikor meg inkább hátralép az ember.
2023. jún. 14. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
82%
Nem, a fiatalokkal nem tudok mit kezdeni.
2023. jún. 14. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!