Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miután kiderült hogy hazudott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miután kiderült hogy hazudott és van felesége, leírta nekem hogy hagyjam békén, rá 1 órára privát számról hívott valaki. Vajon ő volt?

Figyelt kérdés

Nem tudtam hogy van felesége és gyereke. 3 hete nem beszélünk kb a ferfivel.

Egyszerre tuduk meg a feleséggel hogy mi a helyzet. Írt nekem a felesége teljesen normalisan beszeltunk par mondatot, aztan letiltottam. A ferfi megirta nekem, hogy hagyjam beken es letiltott. (A feleseg tudja a jelszavat)

Ezután 1 óra sem telt el és csörgött a telefonom, egy privát szám hívott de kinyomtam, azt hittem a felesége hív, nem volt erom csevereszni vele.

Feloldottam a not, hogy akkor irja le hogy miert hivott de nem irt.

Nem o hivott..

Szerintem a ferfi volt, es azert privat szamrol hivott, mert tudta hogy a felesegevel beszelgetek, es ha haraggal fordulok fele, be is tudom bizonyitani hogy hivogat engem.

Vajon a ferfi hivott? Vagy ez veletlen hogy soha nem hivnak privat szamrol de azon a napon pont felhivott egy?


2023. jún. 22. 22:41
A kérdező szavazást indított:
Ő hívott
Csupán véletlen
15 szavazat
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Te mire gondolnal ebben a helyzetben? Es ha o volt vajon miert hivott?
2023. jún. 22. 22:42
 2/13 anonim ***** válasza:
98%
Egyáltalán nem érdekelne, hogy miért hívott, ha egyáltalán ő hívott, számomra tovább nem létezne. 🤷‍♀️
2023. jún. 22. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Az erzeseket nem tudom kikapcsolni, kivancsi vagyok o hivott e, de orulok hogy nem vettem fel
2023. jún. 22. 22:46
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Jó, de akkor is inkább azon légy, hogy túllépj rajta. Hazug, mocskos disznó! Jobb neked nélküle, arra gondolj!
2023. jún. 22. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Persze, en is igy gondolom. De még nem tudtam 1 nap alatt tullepni rajta, ezert erdekel a dolog. De soha nem fogom mar biztosra tudni hogy o volt e
2023. jún. 22. 22:49
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Letiltod a feleséget, aki nem is tehet semmiről, majd oldod, hogy számon tudd kérni, miért hívott? Oóóó...

Nálam le vannak tiltva alapból a privát számról jövő hívások. Majdnem havi rendszerességgel kapok értesítést, hogy valaki próbálkozott. Az utóbbi három napban is volt többször. Pedig senki férjével nem kamatyoltam.

2023. jún. 22. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Csak az ügyben hívom hogy érdekli -e az ajánlatunk...
2023. jún. 23. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Mièrt tiltottad a feleséget?
2023. jún. 23. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
90%

- Vagy a tanács telefonált!

- A tanács telefonált? Hölgyem, miről van szó?

2023. jún. 23. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerinted honnan tudná itt bárki, hogy ki telefonált? Marketingesek szoktak rejtett számról hívni
2023. jún. 23. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!