Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ragaszkodok hozzá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ragaszkodok hozzá ennyire,miközben az egész kapcsolat mérgező?És ő miért nem hagy békén?

Figyelt kérdés

Két éve ismerjük egymást a sráccal(25) egy szakmát tanultunk,és megkedveltem.(én 22 vagyok)

Nagyon sok programot szervezett nekem,sokat beszelgettünk,nevettünk együtt minden tökéletes volt.Természetesen egy borzasztóan erős kémia is közrejátszott.

Nem telt el sok időbe megcsókolt,később le is feküdtünk egymással.

Rengeteg szenvedélyes pillanatot megéltünk együtt

Közelebb kerültünk egymáshoz,megismertem a családját.

Egy ideig minden jó volt,aztán elkezdett lelkileg bántani.

Ugyan apróságokkal,hogy én ilyen vagyok,én olyan vagyok,megjegyzést tett az alakomra,megnézett más nőket úgy hogy közben nézte a reakciómat

Nem tudtam mire vélni.

De nagy úr volt a magány nálam,és nem igazán volt jó időszakom így ennek ellenére jó volt hogy ott van velem.

De teljesen megváltozott azután,hogy lefeküdtünk egymással.

Hiába bántott,ragaszkodtam hozzá.Mentálisan tönkrementem,de ragaszkodtam.

Aztán kimentem dolgozni külföldre.

Fájt hogy nem láthatom,de hétről hétre egyre jobb lett

Aztán írt.

Elmentem hozzá,és minden kezdődött előről.

A fantasztikus szex,aztán újra normális lett.velem

Meg akartam vele beszélni,hogy most hányadán állunk de kikerülte folyamatosan a kérdést.

Rosszul esett.

Úgy gondoltam hagyom az egészet

Ismerkedtem másokkal

Ami kiderült és nem tetszett neki

Emiatt veszekedtünk,utána egy fél évig nem is beszéltünk.

Aztán suliba újra találkoztunk,ugyereztem sosem lesz ennek vége

Egyrészt éreztem azt hogy valahol kedvel(mert elmondása szerint szeretett,csak én nem vettem észre ,meg nem ilyen szeretetre számítottam.Legalabbis ezt mondta)

Hát nem,nem akarom egy kapcsolatban utalni magam.

De éreztem rajta azt is hogy fél elköteleződni

Ugyanúgy fent van társkeresőn,sok lány barátja van,aztán meg ki tudja.

Elegem lett végleg,meg írtam neki hogy ha nem tudja mit akar ,akkor fejezzük itt be.

Utána letiltottam.

Borzasztó volt.

Aztán úgy alakult hogy egyik családtagom miatt letöltöttem a Vibert,és csak annyit láttam,hogy egyből ahogy beléptem és regisztrálam írt,hogy nem volt szép hogy letiltottam.

Egyszerre lettem nagyon boldog hogy írt,és kétségbeesett.

Megkérdeztem minek írt ,de azt írta nem tudja.

És ha nem most ,akkor majd máskor el jön a mi időnk.

Mondtam neki vagy előre vagy hátra lépsz,de valamerre haladja mert ennek így semmi értelme

Megígérte hogy nem fog írni.

Azóta még rosszabb.

Egyszerűen nem értem miért teszi ezt velem,mikor írta hogy nem szeret fájdalmat okozni de nem direkt csinálja.

Nem tudom mit tegyek.

Tudom el kéne engednem,de így iszonyat nehéz

Meg akarom érteni,hogy ez az egész mire volt jó.

Szerintetek?


2023. jún. 23. 06:06
 1/7 anonim ***** válasza:
41%

Miért ragaszkodsz hozzá? :.

-nem igazán volt jó időszakom így ennek ellenére jó volt hogy ott van velem. “ mert magányos vagy, én a helyedben inkább barátokat keresnék, nem lennél ennyire zavart érzelmileg.


Miért nem hagy békén? Ingyenp**, bocs, tökéletes voltál neki arra és akkor amikor elő tudott venni, kényelem miatt keres. Nincs ló jó a…

2023. jún. 23. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Mert kifogtál egy érzelmi nyomorékot, akivel jó volt a szex, és próbálod megfejteni a személyiségét, miért nem vagy jó neki, fejlődni szeretnél.

Sok nő esik ebbe a hibába, valami megfogja a másik illetőben, és ahhoz ragaszkodik.

Csak épp nem látja, hogy emellett egy komplett selejt az illető.

KB egy regiment nem lenne elég, hogy meggyőzzön az ellenkezőjéről téged.

Sajnos ez ilyen.


Jobbat kell találnod.

2023. jún. 23. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Mert nincs más
2023. jún. 23. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
68%
Ha annyiba nem becsülöd magad, hogy egy nyomorék toxikus palit, aki csak szexre tart, elhagyj, akkor meg is érdemled hogy szenvedj.
2023. jún. 23. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Traumakötésnek illetve kodependenciának hívják azt, amin átmész. Olvasgass a témában, rengeteg anyag van fenn a neten.
2023. jún. 23. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Mer buta vagy...bocs!
2023. jún. 23. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
36%

Numerának jó voltál, őt hajtja tovább a vadászösztön. Ez van, ilyenek vagyunk... Ha annyira jó lett volna veled, megmaradt volna melletted.


F

2023. jún. 23. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!