Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem akar sose bejönni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akar sose bejönni a házba?

Figyelt kérdés

Egy férfival összebarátkoztunk már jó ideje, de pár hónapja még több időt töltünk együtt. Ő 40 éves, én 31. Mindkettőnk kapcsolatban van, ő házas. Igazából egyikünk sem boldog a párjával, én rengeteget veszekszek a barátommal (nem élünk együtt), ő meg elhanyagolva érzi magát, a felesége csak a munkának él. Igazából tisztában vagyunk vele, hogy a hiányzó figyelmet és szeretetet egymásnak így megadjuk. Ez elkezdett kicsit változni. Sokszor majd felfal a szemével, ha épp csöndben ülünk egymás mellett a levegőben érezni a vágyat. Jó a közelében lenni, a karjához érni és ő is gyakran hozzám ér. Hosszabban és szorosabban meg szoktuk egymást ölelni. Ugyanúgy sokszor találkozunk, néha nálam ahol kiülünk a kertbe beszélgetni. Korábban bejött párszor a házba segíteni kihozni ezt-azt, vagy megmutattam neki a festést stb.

De legutóbbi két alkalommal nem akart bejönni, sőt legutóbb szinte el is rohant. Ugyanúgy éreztem, hogy forrt a levegő, ugyanúgy láttam a vágyat rajta, végigmért lassan, a mellemet is sokszor nézte aztán gyorsan elkapta a pillantását.

Nem szexelni akartam behívni a házba, de lehet, hogy ő ezt hitte?


2023. jún. 27. 09:56
 1/9 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem írni, hogy lelkileg is egyre közelebb kerültünk egymáshoz, rengeteget beszélgetünk, megértjük egymást. Sokszor elég csak egymásra néznünk és egyre gondolunk.
2023. jún. 27. 09:59
 2/9 anonim ***** válasza:
80%

"Nem szexelni akartam behívni a házba, de lehet, hogy ő ezt hitte?"

Ha már neked ez jutott eszedbe, lehet, hogy azt hitte.

Az a legjobb, ha őt kérdezed.

Tulajdonképpen mit is akartok egymástól?

Vagy te mit akarsz, és hogyan tovább?

Ilyesmiket jó tisztázni.

2023. jún. 27. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
85%

Azért nem megy már be, mert tartja magát ahhoz, hogy foglaltak vagytok.


Azt nem értem, hogy miért pont házas pasira buksz, helyette inkább a pasidra koncentrálhatnál, vagy szakíthatnál vele a házast meg kerülhedtnéd végleg. Inkább szingli pasasokkal ismerkedhetnél, szexelhetnél.

Hiába fekszel le a házassal, ő kb. soha nem hagyja el érted a otthon melegét, kényelmet, közös hitelt, pénzt, gyereket miattad. Ha netalántán mégis csak elválna, soha nem működne a kapcsolat, hiszen mindketten csalfák lennétek és felhánytorgatná bizalmatlanság folytán, hogy hogyan bízzon meg a másikban, hogyha hűtlen volt az exéhez. Nem ér annyit a kémia, hidd el!

2023. jún. 27. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
56%
Ő inkább megtartja a házasságát, neki van gerince.
2023. jún. 27. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
52%

Jah, azt elfelejtettem hozzáfűzni, hogy nem is valódi érzések kötnek titeket egymáshoz és ezt te is tudod:


"Igazából tisztában vagyunk vele, hogy a hiányzó figyelmet és szeretetet egymásnak így megadjuk."


Akkor mi értelme lenne szexelgetni vele azon felül, hogy nem is biztos, hogy jó lenne, gerinctelen férgek lennétek és szenvednétek, vagy csak az egyik, mint a kutya?


Az más lenne, hogyha elválna és te is szakítannál és úgy összejönni szexre, valamint többre, de így nincsen valójában értelme.


Sokkal többet érne, hogyha egyedülálló férfiakkal ismerkednél, szexelgetnél, mert legalább tudnád, hogy az érzés igazi és nem vagy csúszómászó.

2023. jún. 27. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
49%

"legutóbb szinte el is rohant". - Életemben kétszer fordult elő velem, hogy egy férfi, akivel vonzódtunk egymáshoz, szinte menekült előlem. Az egyik egy házas pasi volt, akivel beindultunk egymásra, és ő meg is mondta, hogy ha maradna, akkor nem bírna magával és valószínűleg utólag megbánná.

A másik ilyenből meg házasság lett, de ő nem volt foglalt, csak leplezni próbálta, hogy áll a farka az első randin.

2023. jún. 27. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
6-os, én is erre gondoltam.
2023. jún. 27. 11:34
 8/9 anonim ***** válasza:
51%
Miert nem gondolkodsz valason? Es o?
2023. jún. 27. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
57%
Hát nem ugy néz ki hogy el lenne hanyagolva. Hazarohant szexelni a párjával :D
2023. jún. 27. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!