Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy egészséges embernek van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy egészséges embernek van ilyen gondolata?

Figyelt kérdés

Kényszerbetegségben szenvedek (OCD)

Az előző páromnál ha exes témán vesztünk össze. Például az ő exén veszekedtünk, utána azt gondoltam, hogy biztos neki az jár a fejében, hogy az utolsó veszekedés az exéhez volt köthető:DD,

ezért rá pár napra egy teljesen kitalált hülyeségen direkt össze vesztem vele...


Tudom, hogy ez beteges, nem vagyok normális. Nagyjából azóta kezeltem az OCD-t. Viszont így utólag belegondolva érdekel, hogy másnak volt már ilyen gondolata? :D tudom fura meg minden, köszönöm a válaszokat, igen ez beteges...:D



2023. jún. 28. 10:52
A kérdező szavazást indított:
Sose lenne ilyen gondolatom
Már volt hasonló
20 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
81%

Szóval ha jól értem az exeddel az exén vesztetek össze.

Jó, hogy azóta túl vagy rajta.

Most már tudod, hogy az a fontos, hogy ti jól kijöjjetek egymással. Az exek a múltéi.

Szerencsére soha nem volt ilyen problémám, és kívánom, hogy neked se legyen többet.

2023. jún. 28. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
87%
Nem igazán érthető mit is akarsz kérdezni, így ezen valószínűleg csak te gondolkodsz
2023. jún. 28. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
32%

Nincs. Pont ezért mentálisan egészséges.


Puszi: 18/N

2023. jún. 28. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
69%

Tehát csak azért vesztél össze vele valami random dolgon, hogy ne mondhassa el, hogy az utolsó amin összevesztetek az az exe volt?


Hátőőőő nem, ez nem normális:D Emberek általában azért vesznek össze valakivel, mert nézeteltérésük van, nem pedi g azért, hogy egy táblázatban ne ez legyen a legutolsó:D

2023. jún. 28. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
69%
Hát elég furi, én elmennék egy pszichológushoz. 🙄
2023. jún. 28. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!