Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért mindig az tetszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mindig az tetszik nekünk, aki utál minket?

Figyelt kérdés
Fordult már elő mással is? Pont az a személy, aki bejön az embernek, ő néz levegőnek.. alig szól hozzám, alig néz rám. Magyarul: kb. ki nem állhat. Az okát nem tudom, nem történt köztünk konfliktus, se semmi. Ez valami vonzás törvény lehet? :D Aki meg oda van értem, attól meg semmit nem akarok, mert ők meg nekem nem jönnek be sose....

2023. jún. 28. 17:44
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Az hogy alig néz rád nem jelenti, hogy ki nem áll.
2023. jún. 28. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Előfordult ilyen velem.


Viszont attól még nem biztos, hogy utál, hanem egyszerűen lehet, hogy csak zavarban van.

2023. jún. 28. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
53%

Nekem nem azok tetszenek akik utálnak hanem mindog az olyanok akik megkaohatnának bárkit. Igy állndoan a saját érzeseimmel küzdök hogy ne kelljen aki kell.

Ezek a tipusok a legaprobb jelbol is éstrevsznek mindent es levadásznak mint cápa vmi kishalat. Én meg küzdök ellene. Aztan macska egér harc. Aztán éz miatt szerelmesek lesznek. Elethalál fontos leszek nekik.

Es amikor szerelmesek már akkor kapom be mégis a horgot :(


Amikor az aki nekem kell es tetszik szerelmes lesz belém, az a gyenge pontom, ott veszek el, és ök nyertek:(

2023. jún. 28. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mert a másik személyben olyan tulajdonság van meg, ami bennünk hiányzik, bár pl.: szeretnénk,, ha mi is meg tudnánk ezt tenni, ezért szimppi a másik, ha nem is tudunk vele mit kezdeni.
2023. jún. 28. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
76%

Szerintem túlreagálod, az agyad hajlandó ilyesmire képzelni, mivel túl sokat gondolsz rá, figyelgetsz stb.

Nem utál, csak nem akar tőled komolyabbat. Lehet látszik rajtad, hogy nagyon akarod őt. Vagy esetleg zavarban van.

2023. jún. 28. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
54%
Én főleg akkor vagyok a legközvetlenebb, ha tudom nincs tétje, mert barátja van vagy egyéb, nem vonzó. Aki számomra szimpatikus, azt azért kerülöm, mert zavarban vagyok és nem akarok magamból hülyét csinálni előtte, vagy túl jónak hiszem hozzám képest. Tehát jobbat érdemel és nem akarom, hogy egymás idejét azzal raboljuk, hogy egy eleve vesztes kapcsolatba lépjünk egymással.
2023. jún. 28. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Vannak berögzült sémáink,amiket otthonról hozunk. Mivel az ismerős = biztonságos, gyakran olyat keresünk, akivel az eddig ismerős helyzetek és sémák fenntarthatók. Például érzelmileg elhanyagoló szülők gyerekei gyakran találnak hasonló elhanyagoló párt.
2023. jún. 28. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!