Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! A tekinteteket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! A tekinteteket ennyire vonzza a villágos feszülős felső?

Figyelt kérdés
Tegnapi nap folyamán egy világos sárga testhezálló trikó volt rajtam, fehér melltartóval. A melltartónak a kosár szélénél lévő csípke csík eléggé átütött meg maga a fehér melltartó is,de ugy voltam vele, hogy hát ha egy fehér trikót huzok fel annál is ez van. Arra lettem figyelmes, hogy a férfi kollégák egy része eléggé megnéztek,méregettek elég szembetűnően, míg mikor sötét trikóban vagyok kevésbé fordul ez elő.Nem tudom ilyenkor ilyen láttán mi járhat egy férfi fejében egy ilyen miatt. De kíváncsi lennék..
2023. júl. 1. 00:34
 1/8 A kérdező kommentje:
*világos
2023. júl. 1. 00:34
 2/8 anonim ***** válasza:
82%
Hat ha nincs melltarto meg jol nezel ki, plusz esetleg azt a "nacit" is felhuzod hogy ugy bevag mint en a lovat seggbe, akkor igen.
2023. júl. 1. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
69%

Mert munkahelyre nem valóban öltöztel fel. Illetve ha munkahelyed az utca sarok, akkor igen.

Ízlésesen kell fehérneműt választani. Ha atut, akkor csipke, varrás menteset, és elárulom, a test színű nem látszik az a feherrel ellentetben. Fehér póló alá is sokkal jobb a testszínű.

2023. júl. 1. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
79%

Kicsit sarkított pelda de szerinted ha villogót erősítenél a fekjedre akkor nem néznének meg?

Mindenki megnézi azt ami szokatlan, kitűnik a tömegből.

2023. júl. 1. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
79%

Milyen munkahely?

Trikót télen veszünk fel ruha alá, lehet azt nézték meg, hogy ízléstelenül nézel ki.

Feszülős top sem illik minden munkahelyen

2023. júl. 1. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerezz be test színű fehérneműt
2023. júl. 1. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
49%
Kiscsillag, csak azt nézték, hogy milyen ízléstelenül öltöztél fel ;)
2023. júl. 1. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
Azt gondolták, de szopogatnám azokat ciciket.
2023. júl. 2. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!