Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyit keres egy hónap alatt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyit keres egy hónap alatt egy prosti? Irigyek vagyunk a prostikra vagy elítéljük őket?

Figyelt kérdés

Tulajdonképpen amit az emberek egy prosi felé érzenek az irigység vagy szánalom?

Nem lehet ,hogy irigyek vagyunk rájuk mert kevés munkával sok pénzt keres??Miért tartjuk őket kevesebbnek mint más emberek?Miért vannak előítéleteink velük szemben?

Én nem ítélem el őket, mivel tudom hogy azért a pénzért meg kell dolgozniuk...És most nem azokta gondolok akiket strici futtat, hanem akik okosan otthoról csinálják és nem futattja őket senki..


2010. okt. 13. 12:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
88%

Én nagyon nem vagyok irigy egy prostira sem. Ezt nem élvezik a nők. És ez nagyon megalázó és rossz nekik.

(ha minden aktust élveznék és bárkivel, akkor én tuti prosti lennék, de így nem:D)

Én nem ítélem el őket, csak sajnálom. Én az ezt kihasználó pasikat ítélem el.

Egy főiskolás barátnőm barátnője prosti és havi egy millió-két millió között keresett. Persze csak 4 évig volt prosti és válogatta a pasikat, mindenkit nem vállalt be (különösen szép sem volt a csaj).

Aztán végzett a fősulival, kapott munkát, azóta vett magának házat, autót és már van férje is:)

2010. okt. 13. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Én nem érzek velük kapcsolatban semmi negatívat.

Igazából nem is értem, hogy mért nem lehet a szabályozást úgy megalkotni, hogy legyenek pl. bordélyházak, ahol normális körülmények vannak. Szerintem az mind a két félnek jobb lenne. Akinek pedig igénye van erre a szolgáltatásra, az mennyen oda. Engem nem érdekel hogy más mit csinál. Szóval a probléma az, hogy ott állnak az utcán, és az újságok is tele vannak burkolt hirdetésekkel stb.. Aztán ott az internet, ahol nem lehet 5 percig sem úgy internetezni, hogy ne legyen a képen egy meztelen csaj. Vagy az újságok borítóján.


Nekem ez valahogy tök rossz, hogy a munkahelyemen internetezem, és olvasom pl. ezt a fórumot, és közben meztelen női fényképekkel van tele a monitorom, és csupán ezért folyton figyelnem kell, hogy nem jön-e valami kolléga a közelembe, mert akkor át kell kapcsolnom valami másra. Mert azt hinnék, hogy valami szexoldalt olvasok.


Ugyan ez az újságokkal. Veszek egy újságot, olvasom a híreket, közben pedig ott vírít rajta egy meztelen nő, és tök zavarban vagyok, mert más esetleg csak annyit lát, hogy épp egy meztelen csaj képét bámulom.



Bocs hogy elkanyarodtam a témától.


26/L

2010. okt. 13. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
28%
na hát azért havi 1,2 milliót nem keresnek.biztos luxus prosti volt.mert amúgy aki futtatja őket,elszedik a pénzt tőllük.mert sokat kényszerítenek.
2010. okt. 13. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
61%

Pár száz ezer ft-tól a milliókig. Csak nagyon kevés az olyan, aki kényszerből csinálja. Jól akarnak élni, sok pénzt keresni, és nem akarják munkával megerőltetni magukat. (tapasztalatból beszélek)

Nem vagyok irígy rájuk, csak dühítő tud lenni, hogy egy ilyen romlott nő, akinek általában az értékrendje is teljesen más mint egy átlag embernek, akár egy nap alatt is többet kereshet, mint egy tisztességes ember, aki keményen megdolgozik a kis pénzéért.

2010. okt. 13. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
38%

12:18-asnak. Azért van tele nőkkel a monitorod, mert éppen a szex témakörben vagy . Nem a szépség és divat, vagy gyermekvállalás rovatban.

Ja, és én elítélem.menjen ki a földre kapálni,jah...akkor leesne a műkörme........

2010. okt. 13. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
56%

Egy marijuána termesztő is keményen megdolgozik a pénzéért, és végülis jót tesz másokkal, mert létező igényt szolgál ki.

De legalább a munkájához a két kezét használja főleg, mint a legegyszerűbb fizikai munkáknál is általában szokás...

2010. okt. 13. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

12.21

Ez mondjuk nagyon igaz. Az útszélieknél elhiszem, hogy kényszerből csinálják, mert a stricinek kellenek a jól termelő lányok és uralja őket, de nem minden csaj ilyen.

Vannak az úriasabbak, akik szobákban szolgáltatnak, a még jobbak, akik már szállodákban szúrják ki a kuncsaftokat és végül a legmagasabb elit. Nyílt titok, hogy sok szépségverseny egyben toborzás is elitprostiknak. A versenyen és a fotózással nyert értékek eltörpülnek ahhoz képest, amit utána keresnek a lányok. Komoly üzletemberek, politikusok szórakoztatására szokták kiközvetíteni őket. Ezzel a "munkával", ha ügyesek és nem szórják el mind egy szálig a pénzt, akár az egész életüket megalapozhatják.

A másik választási lehetőségük az, hogy elmennek robotolni havi 80 000-ért és hó végén mindig pénzszűkében vannak.

2010. okt. 13. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Én akárhogy számolom napi 1 vendéggel aki mondjuik eltölt a nővel 1 órát az kb 12 ezer Ft.25 napot " dolgozik" Akkor az 300 ezer Ft.Napi 1 óráját vette az egész igénybe és úgy él mint egy kis király...Nem is értem, miért nem ezt csinálja mindenki? Én ha nő lennék biztos hogy *urva lennék
2010. okt. 13. 13:24
 9/13 anonim ***** válasza:
56%

12:18-asnak. Azért van tele nőkkel a monitorod, mert éppen a szex témakörben vagy . Nem a szépség és divat, vagy gyermekvállalás rovatban.


Már majdnem megfogtál, de direkt megnéztem most más rovatot, pl. a számitástechnika, utazás, ételek és ott is ott van a melltartós csaj.

2010. okt. 13. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
nyilvan nem Magyarorszagon kell csinalni.
2010. okt. 13. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!