Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan reagálnátok, hogyha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan reagálnátok, hogyha a párotok plasztikai beavatkozást szeretne?

Figyelt kérdés

A párom sose volt megelégedve magával (ezt az anyja mondta), és mindig csúnyának látta magát. Nem készül rólunk sok arcos kép, ha mdg mégis, akkor mindig van valamilyen szépítő filter rajta.

Gyűjtött 250 000 forintos cipőre, és most kitalálta, hogy azt a pénzt inkább nem cipőre költi, hanem gyűjt még hozzá, és a szemhéját felvarratja, és a szeme alatti szarkalábat is eltünteti plasztikai beavatkozással. Plusz a mellét is fel akarja varratni, mert lóg.


Ezen nagyon kiakadtam, mert ezek nem olcsó mulatságok, és ép eszű ember nem csinál ilyet.


2023. júl. 5. 00:05
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Akkor majd hallgatnod kell azt is ami baja lesz vele.
2023. júl. 5. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Jogos a felvetés a kérdező részéről. Amúgy ezek amiket ő akar nem 250e be fognak kerülni. Szóval még jó sokáig gyűjthet.

Ezt a csajt nem véletlen Nórinak hívják?

2023. júl. 5. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
0%

Egyrészt meglepődnék, mert eddig úgy tudtam, hogy óriási hülyeségnek tartja.

Másrészt meg azért nem lennék boldog, részben mert elcsúfítaná magát, részben meg mert alapból sem szeretem, ha valaki mű.

Ráadásul ez csak a probléma tünete. Egy pszichés problémát (betegséget?) nem fog orvosolni egy külső beavatkozás.

2023. júl. 5. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Mivel csúfítja el magát? Szemhéjplasztika annyi, hogy a plusz bőrt kivágják felülről. Csak frissebbnek fog kinézni. A mell ugyanez. Nem műanyaggal akarja telenyomni magát, csak eltűntetni a feles bőrt.
2023. júl. 5. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
42%

Én értem a problémádat Kérdező. Attól tartasz (jogosan), hogy a párod nem fog megállni egy beavatkozásnál. Hanem mindig lesz még valami, amivel elégedetlen lesz. 10 év múlva meg már nyomokban sem fog hasonlítani önmagára a párod.

A plasztikai sebészet egy fantasztikus dolog. Szépen helyre lehet hozni hegeket, sérülési nyomokat, pótolni lehet a leoperált mellet, stb. De a "soha nem tetszettem magamnak" problémára tényleg nem a plasztikai sebészet a megoldás, hanem a pszichoterapeuta.

2023. júl. 5. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Ezert nem szabad ilyen csoro pasit valasztsni,mert vegig beleugat irigykedik a szepsegapolasi szokasainkba. En is beugrok 1-1 plasztikara,ha van ra zsetonom es pont van ket hetem a munkambol kimaradni.

A csoroknak flusztralo csak,ha a masik kolt a kulsejere.

N

2023. júl. 5. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!