Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nőként kérdezem, miért olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőként kérdezem, miért olyan nagy szám Scarlett Johannsson?

Figyelt kérdés
Nem csúnya nyilván, ismert szinesznő, de miért annyira felkapott?

2023. júl. 5. 18:47
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
60%
Azért felkapott mert színésznő, nem azért mert jó nő.
2023. júl. 5. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
98%
Javítom: Azért felkapott mert színésznő, ráadásul egy nagyon szexi nő.
2023. júl. 5. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
33%

Tehetséges, szexi, sikeres.

Minden, amit a gyk-s nőkről nehéz lenne elmondani 😂

2023. júl. 5. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
92%
Nekem ez hetero nőként is egyértelmű. 🙈
2023. júl. 5. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
95%
Nekem is.
2023. júl. 5. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
71%
Szép, okos, tehetséges nő, nem gyönyörű, de szép az biztos.
2023. júl. 5. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
76%

Nőként írok véleményt.Scarlett Johansson tipikusan az a fajta nő, akinek a vonzerejét a férfiak értik, nem a nők.Szerintem csinos, de nekem sem olyan nagy durranás.


Na most itt jön a képbe, hogy teljesen más a nők szerint a jó nő, meg a férfiak szerint a jó nő.

Sok nő azt képzeli, hogy a magas, botsáska testalkatú nők a szépek.


A férfiak többségének ezzel szemben sokkal inkább bejön egy közepesen magas, vékony, de nem sovány, nőies testű, nagymellű, bájos arcú nő, akinek kellemes a hangja.Meg úgy alapvetően elég erős a színésznő szexuális kisugárzása.

2023. júl. 5. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
91%

Mert például a Bosszúállók sorozat miatt rengetegen égnek Marvel-lázban, szinte mindenki ismeri ezeket a filmeket, ahol az általa megformált Black Widow karakterének eszméletlenül szexi kisugárzása van.

Hasonló okokból ennyire felkapott mondjuk Margot Robbie, nem elég hogy gyönyörű, de beválogatták olyan szerepekbe mint mondjuk Harley Quinn, ahol elég erősen rámentek a karakter szexiségére.

Nem azt mondom, hogy ezek nélkül nem csorgatnák rájuk a nyálukat a férfiak, de mivel mindenkit elérnek ezek a filmek és sokan hallottak róluk nyilván a szereplőik is felkapottabbak.

2023. júl. 5. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
95%
vagy érted vagy nem, most erre mit lehet mondani..? én pl henry cavill-t nem értem, ugyanakkor meg mégiscsak értem, hiszen jelenleg ő releváns.
2023. júl. 5. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
78%
Az hogy nőként nem érted az nem olyan nagy gáz. Ha férfiként nem értenéd, az már egy fokkal nagyobb baj lenne...
2023. júl. 5. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!