Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, nők! Nektek mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők! Nektek mennyire szimpatikus egy ilyen férfi? összejönnétek vele?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, hogy korban és megjelenésben nektek megfelelő.


A terve az - amire már el is kezdte az előkészületeket, szóval nem csak álmodozásról van szó - hogy végigjárja Dél-Amerikát.

Az útovnal annyi, hogy a legdélebbi csücsökből indul északnak. Fő közlekedési szeköz a bicikli, de ha túl nagy üres és érdektelen területen kellene áthaladni, akkor busz, esetleg csillagtúránál repülő egyik nagyvárosból a másikba.


ÉS


Természetesen a párjával, azaz ha azt mondjátok, hogy összejönnétek vele, akkor ti is mennétek.


Időtartama kb 1-1.5 év. A szállás jellemzően vadkemping, kaja is az, amit el tudtok vinni a hátatokon. ha nagoyn elfáradtok, megpihentek egy városban 1-1.5 hétre, nyilván a ruhákat sem árt kimosatni, készleteket feltölteni, esetleg eg ymoziban vagy fürdőben lazítani, étteremben enni.


Eközben persze a cél mindent magatokba szívni ami helyi, akultúrát, a konyhát, a történelmet, a mindent.

ha úgy van, akár kenura szálni és úgy folytatni a túra egy részét.


FONTOS, hogy kimondottan veszélyes szituációkba senki nem akar bebonyolodni, szóval pl feltérképezetlen, bennszülöttek lakta vagy hegymászóknak szánt hegyek elkerülésére kerülnének.


Szóval: Összjeönnétek... vagyis igazából jobb, ha úg ykérdem, hogy ha a párotok ilyet akarna, benne lennétek?

Szóval nem arra vagoyk kíváncsi, hogy "hát néhány hónap ismerettség után nem" mert a kérdés az, hogy együtt vagytok és ilyenre mennétek, ezt bevállalnátok-e.



2023. júl. 6. 14:51
1 2 3 4
 1/31 A kérdező kommentje:
Félreértés ne essék, nem én keresek partnert erre, csak egy ismerősöm csinálja és belehúzta a párját is és érdekel hány nő vállalná még ezt így.
2023. júl. 6. 14:52
 2/31 anonim ***** válasza:
85%
Én már öreg is vagyok:) de fiatalon sem vállaltam volna ilyesmit.
2023. júl. 6. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
91%

"FONTOS, hogy kimondottan veszélyes szituációkba senki nem akar bebonyolodni"


"A szállás jellemzően vadkemping"


Aki tisztában van a dél-amerikai országok közbiztonsági viszonyaival és állatvilágával, abban őszintén szólva nem tudom, hogy merül fel, hogy - a példa kedvéért - Kolumbiában nem lesz túl kockázatos vadkempingezni.

2023. júl. 6. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
69%
Amennyi gyilkosság történik azon a kontinensen... Ott nem olyan, mint itt a sokak által állandóan kritizált kis Magyarországon. Azt hiszitek, hogy itt milyen szar. Na, ha ott nem beleznek ki az első néhány napban, akkor szerencsésnek mondhatod magad. Ott nincsenek emberi jogok, nincs nyavíkolás. Ha úgy gondolják, akkor felaprítanak egy bozótvágóval pusztán heccből.
2023. júl. 6. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
95%
Abszolút nem érdekelne ilyen pasi, az én szememben ez a fajta "kalandvágy" infantilizmusnak számít. És mivel a kettőnk közti teljes életfelfogásbeli különbségnek valószínűleg lennének apró, de számomra észrevehető közvetett jelei, szerintem még csak szimpatikus se lenne számomra az illető.
2023. júl. 6. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
95%

Az ilyen menjen egyedül, nem való neki se párkapcsolat se család. Esetleg egy hasonló nő... Inkább a no comment kategória.


Egyébként nem hogy vonzó, inkább taszító!

2023. júl. 6. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
81%

"Tegyük fel, hogy korban és megjelenésben nektek megfelelő."


Ha ilyen túramániás, akkor szinte kizárt, hogy megjelenésben nekem megfelelő lenne.

2023. júl. 6. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
44%
Milyen jó hogy az értelmes embereknél nem csak a kor meg a megjelenés számít!
2023. júl. 6. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
100%
Tiszta korai Che Guevara szimulátor:D
2023. júl. 6. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
100%
Én ismerek egy ilyet, nevezetesen a barátomat. Ő volt ilyen fiatal korában, ilyen volt a baráti köre is, és a nők is, akikkel járt, pl. a felesége. Ők is terveztek latinamerikai bringatúrát, meg talán Nepálba vagy Kínába is el akartak menni. Az akkori barátok közül többen még ma is csinálják. Én meghalnék ettől.
2023. júl. 6. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!