Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy szexkapcsalatom már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy szexkapcsalatom már lassan 2 éve és beleszerettem a lányba.Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Elég régóta többet érzek iránta és célozgattam is rá,de a lány úgy tett mintha,mintha ha meg se hallotta volna.Ráadásul a lány másokkal is összefekszik,amit nyíltan el is mond nekem.Neki biztos,hogy nincsenek érzései felém.A kapcsolatunk elején én voltam az amúgy aki kikötötte,hogy csak szex lehet közöttünk egészen addig amíg vagy ő vagy én nem talál magának rendes párkapcsolatot.elején nem tudtam magam mellé elképzelni,hogy mi egy pár legyünk.Igazából most sem tudom ezt elképzelni,mert más típúsú lányokkal volt eddig,csak párkapcsolatom.....de még is szeretem őt.Most hogyan tovább?

2023. júl. 13. 18:44
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

hát,szerintem ha az elején azt mondtad neki, nem akarsz többet és ő meggyőződésed szerint nem érez irántad semmit, egyrészt nem sok értelme lenne bevallani neki. Másrészt ha érzelmileg elkezdtél hozzá kötődni, de ez egyoldalú,lehet jobb,ha elengeded :(

Nekem lányként volt hasonló,csak fordítva, én akartam többet idővel de őa srác nem,én letettem a dologról, ő azóta is keres, én meg egy komoly kapcsolat reményében inkább tovább álltam. nekem sem kell 2x elmondani, hogy olyan értelemben nem akar egy férfi,inkább hagytam,mert nem akartam szenvedni.

Meg írod, hogy most sem tudod elképzelni ,hogy melletted legyen és egy pár legyetek,szóval vagy ez megy tovább, vagy add ki az útját.

2023. júl. 13. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem biztos,h nem erez irantad semmit a lany. A noknel nehezebb felretenni az erzelmeket, ilyen kapcsolatban is.

Miert mas mint a tobbi? Nem uti meg a mercet? Akkor hagyd szegenyt!

2023. júl. 13. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg neki én azt mondom. És vagy összejöttök vagy akkor legalább tudjátok el kell engedni a másikat. Örökké úgyse lehettek így.
2023. júl. 13. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem biztos, hogy nincsenek érzései. Lehet csak nem mutatja ki hisz te kötötted ki, hogy csak szex más semmi.
2023. júl. 13. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
50%
Jo nagy qurva
2023. júl. 13. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
83%
Akkor nézel majd nagyot, ha kiderül, hogy még vőlegénye is van. Némelyik már-már annyira tökéletesen kiépített egy második személyiséget magának, hogy a felületes férfiaknak fel sem tűnik, hogy ki is valójában. És aztán csak jön a bummm!!!
2023. júl. 14. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!