Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok, hölgyek, elmagyáznátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, hölgyek, elmagyáznátok nekem mint jelent az hogy "beadjátok a derekatokat" és adtok valakinek egy esélyt?

Figyelt kérdés

Egy nő ismerősnőm mesélte hogy a jelenlegi párja sokáig udvarolt neki, de többször nemet mondott, vagy legalábbis nem viszonozta a dolgot.

Aztán egy idő után megunta a dolgot, "beadta a derekát", és adott neki egy esélyt.


Amit nem értek:


Most ha elsőre, másodjára nem fog meg valaki, akkor itt hogy lehet szerelemről, vonzalomról beszélni? Hogy lehet így valakinek esélyt adni?

Vagy ez nálatok mit jelent?



Nekem legalábbis mint férfi egy nő tetszik vagy nem, nem mondom azt duzzogva hogy "na jólvan, próbáljuk meg".

Meg ez szerintem elég lekicsinyítő egy férfi számára aki erőt fektet az udvarlásba, hogy kb ha nincs ló jó a szamár alapon állnak hozzá.


2023. júl. 13. 20:47
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
90%

Egy nő nem mindig van ugyanabban a passzban.

Nekem is volt ilyen hogy vkit nindig elutasitottam mert nem kellett más kellett aztan költöztem is ahol nem ismerek senkit magam alatt is voltam akkor meg jól jött.


Általaban a gyengébb pillanatokban tudnak az ilyenek betalálni amikor az ember ugy erzi szuksege van valakire, akkor megnyilnak az ajtok es van esely arra is hogy beleszeretnek

2023. júl. 13. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
87%
Nincs jobb alternatíva , vagy kihasználásra megy a nő.. ritka esetekben kialakulhat a vonzalom kesobb is , de ez nagyon ritka.
2023. júl. 13. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
91%
Folyt sok pasi utazik olyanokra is,akik pl most szakitottak bánatosak,szivesen vállalják a vigasztalo szerepet is. Meg akik tipik áldozatokra mennek rá akiknek mindig an vmi baja az életben.
2023. júl. 13. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
16%
Ilyenkor ha lenne elég tartása a figurának elmenne vele randira aztán másnap megírná, hogy sajnálom de szeretnék paci maradni.
2023. júl. 13. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
82%
Azt jelenti hogy meggyözött hogy adjak esélyt
2023. júl. 13. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
88%
Mert elsőre kell beleesni valakibe 4?ez ilyen szabályzat?:D
2023. júl. 13. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

6-os:


Nem elsőre. Itt inkább a megfogalmazással van gond.

Nem úgy hangzik mint ha az illető komolyan gondolná és tényleg kötődni akarna a másikhoz érzelmileg.


Mint ahogy más is írta "akkor éppen jól jött", meg "egy nő nem mindig van ugyanabban a passzban"


És ha később megint másmilyen passzban lesz akkor meggondolja magát, aztán megy egy komolyabb versenyzőhöz...?

2023. júl. 13. 21:06
 8/22 anonim válasza:
100%
Elképzelhető, hogy nem a férfival van gondja. De lehet akár szakítás után vagy olyan állapotban hogy nincs kész kapcsolatra. Később meg mondjuk igen.Miért kell rosszat feltételezni ismeretlenül a másikról?
2023. júl. 13. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
45%
8. Legtöbbször semmilyen kapcsolata nincs az ilyen noknek es nem volt.. szimplan elsonek valamiert nem vonzodik a ferfihoz.. kivancsi lennek mi valtozhat meg ilyenkor.. talan a bizalmi viszony, a szemelyiseg meg ismerese ?
2023. júl. 13. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

8:


Mert mindenki mindenkivel jóhiszemü?

Egyszerűen így jön le ez a kijelentés.

Olyan mint ha azt mondanám hogy azért jöttem össze egy nővel mert "nem találtam akkor jobbat".

Most ennek lehet akár egy kis igazság alapja is, de ez jóérzésű ember ezt megtartja magának...

2023. júl. 13. 21:27
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!