Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez milyen duma nőkkel ismerked...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez milyen duma nőkkel ismerkedni? Szia! Nem találkoztunk már valahol?

Figyelt kérdés
2023. júl. 14. 01:18
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Az attól függ... mi a válaszod ha a csaj visszakérdez na és hol? Ha nem tudsz gördülékenyen kommunikálni, a társalgás fonalát fenntartani akkor buktad az egészet. Ha tudsz akkor meg ennél eredetibb szöveget is ki tudnál találni...
2023. júl. 14. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Akkor nem a legjobb? Ciki?
2023. júl. 14. 01:21
 3/20 anonim ***** válasza:
87%
Nincs "csajozós" duma. Amit ad az élet, ahogy kijön a lépés. Ne próbálkozz ilyenekkel, engedd el magad!
2023. júl. 14. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
87%
#2 fogadd meg a #3-as tanácsát... a "tuti" csajozós dumák szánalmasak, főleg ha hiteltelenül adod elő. Az adott pillanathoz igazodj és mond ami eszedbe jut. Az legalább őszinte lesz.
2023. júl. 14. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Abban az esetben, ha sokat nézitek egymást, és ez után odamész megkérdezni, simán lehet nyerő. amúgy pedig a #3 is megírta, nincs olyan, hogy bevált csajozós duma. Azt mindig az adott szituáció hozza. Lehet akár a leg primitívebb is nyerő, ("bocs, meg tudnád mondani mennyi az idő"), ha éppen olyan a helyzet.
2023. júl. 14. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
35%
Miért nem lehet teljesen egyszerűen annyit mondani hogy “Szia, ne haragudj de annyira szép vagy, elvihetlek valamikor egy randira (bár én komolyan leesnék a székről ha valaki RANDEVÚT mondana) hogy megismerjelek?”
2023. júl. 14. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
74%

#6

Miért esnél le?

Régi módinak tartanád?

2023. júl. 14. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Tetszene!
2023. júl. 14. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
70%

#8

😮Ó, egy romantikus érzetű nő.😊🥰

2023. júl. 14. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
70%

Tőlem nagyon sokan kérdezték már, de mindig olyanok, akiktől azt se szerettem, hogy rám néznek.

Úgyhogy nekem nem jött be.

Ha olyan kérdezte volna, aki tetszik, az semleges lett volna.

De ha odajön és azt mondja, olyan szép vagyok, hogy elvinne randizni, az határozottan lenyűgözött volna. Még akkor is, ha nem tetszik. De akkor nemet mondanèk.

2023. júl. 14. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!