Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez milyen Arab gondolkodású...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tündérke 2 kérdése:

Ez milyen Arab gondolkodású menet???

Figyelt kérdés

Szasztok

Van egy srác akivel már 3 éve lassan se veled se nélküled kapcsolat van voltunk együtt meg nem is de soha nem találkoztunk legyeztelek.

Szóval most rosszba vagyunk egyébként (arab) szóval ki posztoltam egy strandos képet ahova elvittem a barátnőm a pasiját és 2 fiú haverom meglátta lefotózta mind 2 fiú oldalát elküldte és azt írta viszlát őrökké meg áruló stb mindegy..Na és egyetlen egy barátomat se tiltotta csak az egyik fiú haverom megjegyeznem kb ugyan olyan profiljuk van meg kb ugyan olyan ruhába vannak ugyan az a bealás nem tudom lehet ez nem tetszet neki vagy miért tiltotta le? Pont csak őt ? Mi ez


2023. júl. 14. 09:53
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
32%

Nőlj fel!

Az Arabokat meg hagyd békén, a Magyar parasztkolbász sem olyan rossz!

2023. júl. 14. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Nem éppen a kérdéshez kapcsolódik de átgondolóm
2023. júl. 14. 10:03
 3/15 anonim ***** válasza:
94%
Te érted a saját kérdésedet?
2023. júl. 14. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
62%
Ez nem arab gondolkodás, hanem emberi féltékenység.
2023. júl. 14. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Nos ha ez féltékenység lenne akkor saját szerény gondolkodás menetem szerint épp nem tiltani kénné hanem én fix folyton nézem
2023. júl. 14. 10:32
 6/15 anonim ***** válasza:
94%
Szerinted ért bárki egy kukkot is ebből a random betűhalmazból, amit idehánytál? Olvasd már el újra és tippelj, hogy mit lehet ebből a zagyvalékból megérteni.
2023. júl. 14. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
89%
Én se értem, hogy mi van. :DDD
2023. júl. 14. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Elég sokan megértettél sajnálom ha ti nem
2023. júl. 14. 11:05
 9/15 anonim ***** válasza:

Nekem pl ezért tetszettek mindig is az arab férfiak, de kinek mi:D


[link]


[link]


[link]


[link]

2023. júl. 14. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
0%
A 2.es a 3. jól néz ki, de azért nem vagyok tőlük elájulva se...
2023. júl. 14. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!