Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha szerelmes az ember mennyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha szerelmes az ember mennyi ideig tarthat ez az érzés?

Figyelt kérdés
Úgy értem, meddig tarthat az a kissé már idegesítő állapot, amikor csak Rá gondol az ember és nem tud másra koncentrálni.?
2010. okt. 13. 20:21
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nekem szerencsére nem sokáig.
2010. okt. 13. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Hát én 3 éve ezt érzem,szóval változó.Emberfüggő,meg gondolom az sem mindegy mennyire szerelmes az ember.
2010. okt. 13. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Statisztika szerint 3-3és fél évig maximum.
2010. okt. 13. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

hát akkor bizony b*ssza meg. :DDD

am sztem nem létezik hoyg olyan sokáig, remélem legalábbis

2010. okt. 13. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
jelenleg en is ebben a helyzetben vagyok ismét.. tavaly volt hasonlo az kb 10 honapig tartott ugy hogy nem is lattam (de ismertem elotte szemelyesen)csak neten dumaltunk(aztan ossze jottunk nem sokaig, de eleg is volt utana gyorsan el tudtam felejteni...) ez a mostani meg kb fel eve, de ez most sokkal másabb mert itt is volt hogy 2 honapig nem lattam megis nem volt olyan nap hogy ne jutott volna eszembe, es most hogy ujra talalkozgatunk(suli) igy ez sokkal masabb es egyre jobban erzem hogy o kell :D
2010. okt. 13. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Én kb 5 hónapja vagyok ilyen helyzetben. De már fáraszt, mert semmi másra nem tudok koncentrálni. Minden nap Ő az első és utolsó gondolatom. A tanulásra sem tudok koncentrálni, akármennyire is próbálok erőt venni magamon.:S
2010. okt. 13. 20:37
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

több mint 3éve...:/

sajnos a reménytelen szerelem tart a leghosszabb ideig ..:S

2010. okt. 13. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

hasonló helyzetben vagyok -- itt a távolság a fő probléma

a barátaim mindig segiteni akarnak de...ez nemmindig jön össze :( valóban szörnyű érzés

2010. okt. 13. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
csatlakozom a "távolság miatt nem jött össze kapcsolat" klubhoz én is :(
2010. okt. 17. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
hát én nemtudom, még csak 1 hónapja vagyunk együtt, de nem megy a tanulás... nem megy a gondolkodás... már azóta többször majdnem elüttettem magam mer nemfigyelek, folyton rajta jár az eszem. ahogy irtátok, ő az utolsó és első gondolatom, vele álmodom, minden percben a következő talit várom... mindeközben egyetemre járok... és elég csúnya buktáknak nézek elébe :( de nem akarom hogy elmúljon, hiányzott ez az érzés, és jó nagyon, hogy megtaláltam azt aki ki tudja váltani belőlem, és remélem én is belőle.
2010. okt. 17. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!