Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan idő, amikor idegenne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan idő, amikor idegennek tudod tekinteni azt, akit régen szerettél, szerelmes voltál belé?

Figyelt kérdés
2023. júl. 15. 20:57
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem idegennek hiszen ismertem valamikor, inkább neutralisak az érzéseim iránta, mint egy idegen felé.
2023. júl. 15. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem tekintem idegennek, de így utólag visszagondolva egy-két csajt le is tagadnék, hogy ismertem valaha.
2023. júl. 15. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen nem felejtem el, hogy mi volt, de ezen kívül olyan, mint egy idegen.
2023. júl. 15. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Van hát. Az egyik exemmel nem túl szépen váltunk el, nem beszéltem vele már pár éve. Enni idő alatt azért változik az ember, inkabb idegennek tekinteném mint ismerősnek ha talalkoznánk.
2023. júl. 15. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Van ilyen,nem haragszom már rá,sőt,a szívem mélyén kedvelem is... Viszont nem vagyok szerelmes belé,ki tudja,mióta.Sok víz lefolyt a szakításunk óta a Dunán.
2023. júl. 15. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem. A múlt változatlan marad. Így ha a jelenben nem is azzal a rajongó szerelemmel szeretem, az azért még messze nem olyan, mintha egy vadidegen ember lenne számomra.
2023. júl. 16. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
95%

Én 2 hónapja szakítottam (7 év után) és számomra már most idegen érzés. Főleg miutánvolt időm gondolkodni és mindenfélét perspektivába helyezni néha olyan érzésem van mintha nem is ismertem volna… Fura leírni ezt az érzést mert persze minden szeme rebbenését ismertem, mire mitfog reagálni, mondani, stb. És mégis.

De én mondjuk elvágtam minden kommunikációt szakítás után, szerintem így van lehetősége mindkét félnek továbblépni…

30/N

2023. júl. 16. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!