Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondolsz arról a nőről,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondolsz arról a nőről, akivel kölcsönösen vonzódtok egymáshoz, de ő elutasít?

Figyelt kérdés

Mégpedig azért, mert családja van és a hűség mellett dönt.


Ilyenkor inkább becsülöd, mert hű marad vagy lenézed, hogy vonzódik hozzád?

(Irigyled a párját, mert nem csak jó nő, még hűséges is.

Vagy épp ellenkezőleg, sajnálod a pasit, hogy máshova kacsintgat.)


2023. júl. 22. 14:45
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Elutasít, vagyis hűséges. Miért nézném le?


Bocs, én nő vagyok, azt viszont tudom, hogy sok férfi elutasítás után lenéző, lekezelő stílusban szól hozzám.


Te melyik akarsz lenni?


Szerintem becsüld, hogy így tett.

2023. júl. 22. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Túl lépek. Kerülöm a nőt.
2023. júl. 22. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Alapból el se jutok addig egy kapcsolatban élő nővel, hogy neki el kelljen utasítania engem.
2023. júl. 22. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Egyik sem. Tudom, hogy a vonzalom nem ilyen. Addig nyomulok, amíg egyszercsak nem bír ellenállni tovább.
2023. júl. 23. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ritka az, hogy párkapcsolatban van valaki és soha, egyáltalán nem tetszik meg neki senki más. Fun fact: Szeme mindenkinek van. Emiatt nem kell lenézni senkit,ahogy azért sem,mert hűséges marad és emiatt elutasít.
2023. júl. 25. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Még az is elutasít akinek nincs senkije. Arról a nőről azt gondolom , hogy játszik velem .
2023. júl. 25. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Utalom ezeket a vegletes kerdeseket. Becsulom vagy lenezem? Piros iksz vagy zold pipa? Nincs is veletlenul kozte ezer arnyalat?
2023. júl. 25. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!