Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nevemet sem mondja ki, csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nevemet sem mondja ki, csak azt mondja "ő" "neki", de miert?

Figyelt kérdés

Van egy ferfi aki tetszik, ugy erzem en is neki de nagyon fura ez a helyzet.

Amikor massal beszel es ott vagyok en is, nem mondja ki a nevem es ez nagyon zavar.

Azt mondja ram " ő" , es nem a nevem mondja. Vagy pl "add oda neki" es nem azt mondja "add oda Hannanak"

Megfigyeltem hogy senkivel sem csinalja ezt csak velem.

Pedig tudom hogy tetszem neki, nem arrol van szo hogy levegonek nez.

Es még mielott irnatok.. nekem ez nem semmiseg, mert elegge rosszul esik hogy "ő" vagyok szamara es nem a nevem.

Miert csinalja ezt? Vagy ha nem szandekos akkor miert jon ez neki?


2023. júl. 22. 23:36
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
45%
Talán az elme játékának a része , tudja hogy milyen hatást vált ki ez belőled.. teljesen maga köré akar csavarni ezzel a rejtett ledominalással.
2023. júl. 22. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Nem mutatom ki hogy hatassal van ez ram. Azt mutatom hogy nem erdekel ez az egesz. De szerintem szandekosan csinalja ezt vagy van oka mert ez milyen dolog hogy nem mondja ki a nevem?
2023. júl. 22. 23:45
 3/15 anonim ***** válasza:
77%

nem akarja tudomasul venni hogy tetszel neki. onmagával viaskodik.

rendorsegen is figyelnek ezekre vallatásnál hogy a tettes vagy társ vagy felbujto vagy tanu bárki, kimondja e megnevezi e a tárgyat amit loptak raboltak vagy névmasokat használ inkabb,pl azt.


ha megnevezi az olyasmit jelent hogy joforman maga ellen vall.


nem mindegy hogy valaki azt mondja jogy nem isbtudtam arrol hogy ilyesmit tesznek.

vagy azt, hogy nem isbtudtam arrol hogy füvel üzletelnek.


pszichologialiag teljesen mást jelent a két mondat.

2023. júl. 22. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
De szerintem benne az van hogy nekem nem tetszik
2023. júl. 22. 23:46
 5/15 anonim ***** válasza:

jav

nem is tudtam arrol hogy ilyesmit tesznek

2023. júl. 22. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Gondolkoztam rajta ra szoljak e ezert hogy van nevem, de nem tudom en vagyok a tulerzekeny..
2023. júl. 22. 23:47
 7/15 anonim ***** válasza:

roviden nem akarja elfogadni ezt a tetszel neki-tetszik neked helyzetet.

frusztrálja.

az is lehet hogy egyszeruen csak nem tud mit kezdeni egy csajjal mert nem tudja mit hogy kéne.inkabb menekul.

2023. júl. 22. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

dehogy szolj

abbol ha majd magatol kimondja igy siman lehet majd tudni hogy oldódott már vmi benne

ez egy jo jelző is így

2023. júl. 22. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
56%
Befogja az még verni neked, ne bánkodj !
2023. júl. 23. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
75%

Nekem egy ismerősöm, (lány) mindig így beszélt a barátjáról, fura is volt kicsit, hogy nem mindig értettem egyértelműen, hogy róla van szó. De ez nem jelentett semmit!! Jól megvoltak, összeköltöztek. Én ebből nem vonnék le következtetéseket, így, hogy én hallottam már ilyet, szerintem neki valahogy ilyen volt a nyelvezete.

De beszéld meg vele nyugodtan, hogy ez neked milyen érzés... beszélj őszintén magadról. Ne azt mondd, hogy "van nevem..."... ezt nyilván ő is tudja. Ne passzív agresszívoskodj!

2023. júl. 23. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!