Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit akart sétálni vagy elvinni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akart sétálni vagy elvinni valahova szexelni?

Figyelt kérdés
Az utcán fotózgattam. Egy magas kopasz férfi nézett,bőrönddel volt. Mikor elhaladtam előtte megállított.Angolul beszélt,azt mondta barcelonabol jött. Azt kérte az utcán menjek vele tovább fotózni. Lenéztem a nadrágjára dudorodott neki lent. Nem voltam kihívó ruhában. Térdig érő rövidnadrág,könyékig érő póló. De feszes volt a pólóm. Nem volt dekoltázs és smink sem rajtam. Mit akart? Amúgy nem tetszett. Nemet mondtam és eljöttem.

2023. júl. 23. 22:35
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
menekult volt ,szallast keresett ingyen.
2023. júl. 23. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem mondanám biztosra hogy spanyol volt. Magas zöld szemű volt. Minden esetre eléggé meglepődtem.
2023. júl. 23. 23:47
 3/5 A kérdező kommentje:
Miért hívnék rendőrt? Nem fogdosott,nem követett hazáig stb...
2023. júl. 24. 13:15
 4/5 anonim válasza:
Melyiknek örültél volna jobban ? Vagy miért foglalkoztat még most is, hogy mit akart volna ?
2023. júl. 25. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha ronda volt es nem tetszett akkor nem ertem miert is erdekel..
2023. júl. 25. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!