Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy lány tetszik nekem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány tetszik nekem, meg szabad dicsérni? Vagy ez már zaklatásnak számít?

Figyelt kérdés
Természetesen NEM az alpári, közönséges, közösülést előrevetítő "bókokra" gondolok mint pl. "de jó a s*gged" vagy "nagyon szúrnálak" meg hasonlók, hanem a normális, ténylegesen pozitív dicséretekre mint pl. "de gyönyörű vagy", "csodaszép vagy", "rég láttam ilyen csinos lányt" meg hasonlók. Ilyeneket szabad mondani élőben? Vagy ez már zaklatás kategória? Sok szép lányt láttam már de még egyiknek sem mertem mondani semmi ilyesmit.

2023. júl. 24. 13:40
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Dicsérni szabad, de ne vidd túlzásba, mert azt sem szeretik. Ha állandóan kapja a bókokat, egy idő után nagyon unni fogja, és te is csak egy leszel a sok közül, akik állandóan nyomatják neki sok "f*szságot".


Nem kell, hogy csorogjon a nyálad, a lányoknak jól esik ám egy kicsit a közömbösség, de azért lesz*rni sem kell őket, aranyközépút én azt mondom.

2023. júl. 24. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
84%

Én is mindig megdicsérek mindenkit (férfi, nő, kutya...), ha pl. érdekes tetjójuk, hajszínük vagy ruhájuk van. Sosem volt gond belőle.


Annyi a lényeg, hogy dicséret legyen. Csak így simán: "Szia, csak annyit szerettem volna mondani, hogy nagyon szép a hajad/szemed/stb."


Ne várj választ, hadd hogy szabadon kibújhasson a beszélgetésből. Valaki nem tud mit kezdeni egy random, idegentől származó bókkal, valaki meg nagyon antiszoc. Ez van, nem tartoznak semmivel.


Nem ajánlom, hogy az egész lényét dicsérd ("de gyönyörű vagy", "csodaszép vagy", "rég láttam ilyen csinos lányt" )

Ezek valódi bókok, persze, nem "szúrnálak" szintűek; ugyanakkor sokszor ebből a bókból jönnek a csúnyább dolgok.


Van egy női kamuprofilom facsén, alig vagyok vele aktív, mégis özönlenek a "kérők". 90%-uk azzal kezdi, hogy gyönyörű vagyok. Ezek után értem, hogy valójában miért is vélik sokan zaklatásnak ezt - nagy eséllyel ez az előszobája annak.


Fókuszálj csak egy dologra, az sokkal őszintébbnek is hangzik.

2023. júl. 24. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
a bók nem tesz vonzobbá.. vagy tetszel egy nőnek vagy nem. Amelyik nőnek be jössz az magától is keresi a társaságod.
2023. júl. 24. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

A bók mindig jól esik, a kettes nagyon jól leírta! :)

Bókolj és állj tovább, ne várd, hogy majd elkezd veled beszélgetni mert lehet, hogy nem fog és furán is venné ki magát.


Ha én idegentől kapok bókot (lehet az csúnya is tök mindegy) nagyon jól esik, de többnyire nem tudok mit kezdeni vele csak mosolygok és megköszönöm.


Az utolsónak pedig nincs igaza feltétlen, ha nekem tetszik valaki én magamtól akkor sem fogom csak úgy keresni a társaságát.


33/N

2023. júl. 24. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
4. Azert vagy egyedul sajnos.
2023. júl. 24. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
74%
Eddigi életemben fél évet voltam egyedül ;)
2023. júl. 24. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Hiheto..
2023. júl. 24. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Sunshinedoll ***** válasza:
100%

Normális nő nem veszi zaklatásnak, amennyiben nem vagy tapló.

A "rég láttam ilyen szép lányt" inkább hanyagold, nem túl szerencsés úgy bókolni, hogy másokat meg lehúzol, de a többi ok.

2023. júl. 24. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!