Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elmennétek olyan randira ahol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmennétek olyan randira ahol a pasi nem árulja el a programot hanem azt mondja meglepetés?

Figyelt kérdés
Szülinapi bulin ismertem meg ott jól elbeszélgettünk.
2023. júl. 25. 12:17
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
55%

Igen.


Vakrandira vagy ideggennel első találkozásra nem, de ha már találkoztatok, beszéltetek, vannak közös ismerősök, akkor igen.

2023. júl. 25. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
98%

Férfiként javaslom, hogy csak akkor menj bele, ha egy olyan helyen találkoztok, ahol vannak emberek is.

És ne engedd, hogy olyan helyre vigyen utána se ahol nincs senki körülöttetek.

2023. júl. 25. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
92%

akkor se mennék bele, ha nő ajánl ilyet, nemhogy még ha férfi.

most találkoztál vele először egy bulin, szóval azt se tudod, ki az és mit akar, kvázi még idegenek vagytok egymásnak.

neki pedig tudnia kéne, hogy ilyen helyzetben elég creepy meglepi programmal jönni.

2023. júl. 25. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
92%
Ha még csak ismerkedünk, 1-2 randi után nem. Komoly kapcsolatban igen.
2023. júl. 25. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
94%
Így, hogy egyetlen alkalommal találkoztunk eddig, egészen biztosan nem.
2023. júl. 25. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Egy buliban jól elbeszélgettetek, én ennyi alapján a mai eszemmel nem mernék. Javasolj valami mást ártatlanul, mondjuk, hogy kötöttek a lehetőségeid, mert másnap ez és ez van, feltörte a cpő a lábadat, tudni akarod, hogy mire készülj, mert úgy kell készülnöd, öltözni, stb. és javasold, hogy a meglepetést toljátok el későbbre. De szerintem az se gáz, ha kapásból őszinte vagy és megmondod, hogy még nem ismeritek egymást annyira, hogy tudja, mi az, ami jó értelemben vált ki hatást egy meglepetés kapcsán, úgyhogy legyen most inkább kiszámítható.

Bakker, ha elautóztok valami ismeretlen környékre, hogy szabadulsz tőle, ha mégse jön be annyira, mint a buliban? Eljátszod, hogy minden ok, aztán lepattintod, leszel minden...

2023. júl. 25. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Romantikusan hangzik, de én is félnék kicsit, amúgy nem is ismer, nem tudja, hogy neked az a meglepi randi tetszeni fog e.


De ha elmész, remélem belé több kreativitás szorult, mint az exembe, aki meglepetés randi címszóval abba a cukrászdába vitt, amit én mutattam neki :D Pesten egymilliárd hely van, de ő oda vitt :D (nem első randin, kb fél év után)

2023. júl. 25. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem biztos, hogy romantikus vége lesz. Ismeretlennel nyilvános helyen találkozz és családod, barátaid tudják, hogy hol vagy.
2023. júl. 25. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2023. júl. 25. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

igen, de csak akkor, ha nyilvános helyen van a meglepetés és nem kell idegen autóba beülni.

Szóval ha meglepi gyanánt előhúz két koncert jegyet, az oké. HA picknikezni akar menni az erdőbe, vagy otthon magánál főzni, akkor az nem oké. (Margit-suigeti picknik okéí)

2023. júl. 25. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!