Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem evez más vizekre?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem evez más vizekre?

Figyelt kérdés
Ha egy nő büszkén hirdeti, hogy tovább lépett mert el lett finoman utasítva, akkor miért a pasi legjobb barátjanal próbálkozik be?
2023. júl. 25. 17:41
 1/9 A kérdező kommentje:
A pasi barátjának sem esete a nő, és mert idősebb náluk pár évvel.
2023. júl. 25. 17:42
 2/9 anonim ***** válasza:
87%
Mert kétségbeesett, szánalmas.
2023. júl. 25. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
84%
Kérdezd meg tőle, de igazából az ő dolga. Miért érdekel téged hogy x kiknél próbálkozik? Egészségére, demokrácia van :)
2023. júl. 25. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Végigmegy mindenkin. Egyik csak összejön!
2023. júl. 25. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én mondjuk azt sem értem, hogy ha a pasi elutasította, akkor neki miért nem mindegy, hogy kinél "próbálkozik"?
2023. júl. 25. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

*Kérdezd meg tőle, de igazából az ő dolga. Miért érdekel téged hogy x kiknél próbálkozik?*


Mert én vagyok az a legjobb barát azért érdekel.:))


Ennek a nőnek mindegy, csak legyen valakije, vagy a bosszú hajtja hogy a velem kezdett? Szerintetek?

Vagy vegig akarja próbálni a baráti körünket?

2023. júl. 25. 21:50
 7/9 anonim ***** válasza:

#6 miért érdekel téged ha kikezdett veled? Akkor hajrá tedd amit tennie kell egy férfinek, ne legyél már töketlen :)

Lehet csak pótlék vagy, lehet csak azért csinálja hogy a kiszemelt közelében maradjon. Innen a távolból nem tudjuk, de nem mindegy? Most holtig tartó szerelmet akarsz, vagy élvezni az életet? Ezt döntsd el.

2023. júl. 25. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Engem nem érdekel a csaj maga mert elég férfias arcra, meg nagy darab, csak a motivációja, gondoltam hogy nem miattam akar ismerkedni inkább a haveromnak akarna odaszúrni egyet.(pedig őt egyáltalán nem érdekli, a csaj volt oda érte)
2023. júl. 25. 22:43
 9/9 anonim ***** válasza:
Ez mondjuk egy nőtől fura, mi tudjuk, hogy ez nem oké. Általában. A férfiak azok, akik lazán bepróbálkoznak exek vagy volt randipartnerek barátnőinél, tesóinál.
2023. júl. 26. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!