Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ha Budapesten egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ha Budapesten egy forgalmas helyen (mondjuk a Westend elé) leültetnék egy átlagos kinézetű lányt egy asztallal, s rajta egy felirattal hogy szingli vagyok, férfit keresek, egy délután leforgása alatt hány pasi menne oda próbálkozni?

Figyelt kérdés

Mondjuk legyen 25 éves nő. Szerintetek odamenne hozzá pár percenként valaki?

Esetleg lenne sorban állás is? Hogy amíg valaki próbálkozik addig a többi kan várakozna?

Szerintem kialakulna amúgy sor is egy idő után.


2023. júl. 25. 19:12
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem hülyének néznék, és maximum trollkodás szándékával mennének oda hozzá.
2023. júl. 25. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Valami átverésnek gondolnám úgyhogy nem mennék oda.
2023. júl. 25. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
82%
Senki nem menne oda hozzá, mert simán koldusnak néznék.
2023. júl. 25. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én bolondnak vagy max kísérletező szociológus-hallgatónak nézném egy projektje közepén, biztos nem mennék oda.
2023. júl. 25. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Az lehet hogy férfit keres de az meg biztos hogy nem olyat mint én. Szóval biztos nem mennék oda még nagyobb lúzert csinálni magamból annál amilyen alapból vagyok.
2023. júl. 25. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Valami leánybúcsús feladatnak vagy valami más szivatásnak gondolná a többség.
2023. júl. 25. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Mutasd meg neked mi számít átlagosnak
2023. júl. 25. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Mindenki odamenni, aki túl sokat képzel magáról, és/vagy csak dugni akar.

Üljön ott menyasszonyi ruhában, hogy esküvő lefoglalva év végére, és férjet keres. Még ki is kerülik.

2023. júl. 26. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem viszonylag sok pasas odamenne, főleg a nőnél sokkal rosszabban kinéző, "párkeresésben szerencsétlen, mert túl rendes és kedves" típusú pasas odamegy, aztán őrjöng, amikor kiderül, hogy ez egy színjáték és hogy a nő nem fog vele összejönni / elmenni szobára.
2023. aug. 1. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!