Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gyereke van, felesege de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyereke van, felesege de akarjuk egymast. Ha tisztazom vele az elejen hogy elhagyna e a feleseget ha belem szeret az korrekt magammal szemben vagy sem? Hulyeseg ezekrol beszelni es hagyjuk egymast beken?

Figyelt kérdés

Nagyon akarjuk egymast de felesege van es gyereke. Nem tudom meddig huzzuk ezt, nem mer lepni felem tisztesseges lanynak gondol es nem is akar osszetorni szerintem.

En tisztazni akarom vele, hogy mi a helyzet, megszeretnem tole kerdezni hogy ha belem szeretne elhagyna e a feleseget, vagy ha azt mondom akarom ot akkor mi lenne.

Ez korrekt igy magammal szemben?

Vagy hulyeseg lenne ezeket tisztazni vele?


2023. júl. 26. 21:16
A kérdező szavazást indított:
Tisztazzam vele, konnyebb lesz
Ne beszeljek vele ilyenrol
18 szavazat
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:

Nem volt semmi koztunk csak lelki dolog es nem is lesz semmi fizikai ha tovabbra is felesege lesz!

A lelki dolgokrol meg szerintem nem tehet az ember.

2023. júl. 26. 21:17
 2/21 anonim ***** válasza:
96%

Úgyis azt fogja mondani, hogy igen. Vannak, akiket évekig így hitegetnek.


De azért kérdezd csak meg 😂

2023. júl. 26. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem örülj, hogy nem mászott rád, de viccen kívül. Érzelmileg már csalja a feleségét, de ha békénhagyjátok egymást talán még menthető a házasságuk! A férfi tudja, hogy érted nem hagyja el a családját, a feleségét csak szeretőként tartana, nem szerelmes beléd és valószínű, hogy nem is lesz, épp ezért nem akar kihasználni és a feleségét se megcsalni, mert még van benne gerinc. Úgyhogy ne kérdezz semmit, hanem búcsúzz el tőle, ne tartsd vele a kapcsolatot (munkán kívül).
2023. júl. 26. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem te vagy a 22 éves csaj véletlenül a másik kérdésből? 🙃
2023. júl. 26. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Jaj istenem ezt az ábrándozást!!!!


Teljesen mindegy, hogy mit mondd! Ez semmire sem garancia! Szerintem úgy ahogy van, hagynod kellene őt teljesen. Ha ő válni, akar, mert nem akarja már a házasságát, majd megteszi, és utána lehet csajozni. Addig húzz arrébb, ha nem akarsz semmit. Azért mert valamit bemond,az csak duma. Semmi jelentősége annak, hogy mit mondd. Szóval minek fontos ez neked...

2023. júl. 26. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
#4: Bemasolnad a kérdést?
2023. júl. 26. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem tisztázd inkább a feleségével az úgy korrekt. Aztán ha kicsit vehemensebb az asszony nem lesz kérdés hogy kié lesz a pasi. 😉
2023. júl. 26. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Miért hinnél egy olyan ember szavának, aki otthon sem őszinte a gyerekei anyjával??
2023. júl. 26. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Majd megtanulod a saját károdon kérdező, hogy egy ilyen emberből neked sem lesz semmi hasznod.
2023. júl. 26. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Hagyjad. Hidd el, ő csak d*gni akar. Nem fogja elhagyni a feleségét érted. Jó tudom, hogy volt már rá példa, de semmi garancia nincsen rá, hogy a te esetedben is így lesz. Még jól is jöttél ki ebből ha engem kérdezel, hiszen te magad mondtad, hogy nem volt semmi fizikai még, utána még nehezebb lenne elfelejtened.
2023. júl. 26. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!