Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Újabb tanár-diák helyzet egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Újabb tanár-diák helyzet egy kicsit másképp, vélemény?

Figyelt kérdés

Azt hiszem lehet azt mondani hogy minden diák legalább egyszer beleszeret egy tanárába, vagy legalábbis tetszik neki az egyik (húdejóképű hú de jó a feneke a melle stb stb)Komolyan soha nem bírtam elképzelni hogy lehetséges ez, de most úgy néz ki velem is megesett, csak egy kicsit másképp...

Már több éve párkapcsolatban élek, és nem is tervezek kilépni belőle, hiszen szeretem a páromat valami viszont rettentően összezavart az utóbbi időben.

Van egy tanárnő az iskolában, aki mindig is szimpatikus volt. Fiatal és sajátos stílusa van.

Tavaly többször gondoltam h engem néz és poénkodtam is ezzel. Idén viszont ez a dolog már nem jött össze én pedig összezavarodtam. Többet gondoltam rá és el-eljátszogattam különböző szituációk gondolatával.

Aztán nemrégiben róla álmodtam, a lényeg az h megcsókoltam

az álmomban és utána az egész iskola arról beszélt.

Eddig is gondoltam ilyesmire, de így hogy erről álmodtam teljesen más érzés volt és nagyon felpörgetett. Másnap komolyan elgondolkoztam hogy ha adódna lehetőség tényleg megtenném-e...


De itt jön a képbe a fő probléma:

Ő egy tanárNŐ én pedig egy diákLÁNY vagyok


Meséltem erről a barátomnak, akinek korábban már említettem hogy furcsa érzés támad bennem ha "különleges" lányokkal találkozom...

Ő azt mondta hogy nem zavarja ha a lányok is tetszenek amíg őt szeretem =), engem viszont nagyon is zavar... Még azt is felajánlotta hogyha szeretném (bár ő nem díjazza) kipróbálhatom egy lánnyal még most hogy ne későb legyenek problémáink miatta, és akk szünetet tartanánk. nem tudom mit érzek, mert a barátomat szeretem és semmi pénzért meg nem csalnám és el nem hagynám senkiért, de közben ott van a tanárnő akit nem bírok mostanában kiverni a fejemből.

Félek tőle, de szeretném valahogy tudtára adni hogy tetszik (furcsa ezt kimondani) vagy talán nem kellene?

Mi lesz ha esetleg hasonlóan "gondolkodik"? De az is lehet hogy ez teljesen kizárt.

Néha elfeledkezek magamról és mosolygok meg a szemébe nézek, arra gondolok lehet már magától is észrevette...

Egyszerűen összezavarodtam, és nem tudom mit csináljak/mit akarok.



Mi a fenét csináljak? Valakinek hasonló tapasztalat?

/L


2010. okt. 14. 17:09
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha biztos vagy abban, hogy a barátodat szereted, akkor ez jobb, ha megmarad fantáziának.
2010. okt. 14. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt egy tanárnőm, akit nagyon szerettem, szépnek is találtam és nagyon szerettem vele lenni, képeket gyűjtöttem róla, stb. 1-2x talán ilyen csókolózós álom is volt vele - az ember minden hüllyeséget összeálmodik. De sose akartam őt szeretőmnek, inkább ilyen barátnő-anya-félének tudtam volna elképzelni. Szóval imádtam, de nem úgy. Biztos, h te "úgy" gondolsz rá?
2010. okt. 14. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

a vágyaid ellen lehet küzdeni, csak minek?


éld úgy az életed, h jól érezd benne magad!

ha a tanárnőddel, hát vele. ;-)

2010. okt. 14. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk szerintem bármiféle tanár-diák kapcsolat esetén aranyszabály, hogy a kapcsolat kezdetekor már ne legyél ténylegesen a tanítványa, és utána se alakulhasson már úgy a helyzet. Tehát ha most suli van, akkor max. majd csak érettségi után érdemes próbálkozni.


Amúgy ha barátod nyitott erre a témára, akkor még örülhetsz is, mert baj nem lehet - és kis szerencsével még akár azt is megbeszélheted vele, hogy parallell menjen a dolog. (sőt, a legtöbb fiú/férfi titkos vágya, hogy ő és _két_ lány... no de ez már nagyon messzire visz)


Szóval _most_ szerintem ne csinálj még az égvilágon semmit - LEGFELJEBB beszélgess a tanárnővel, alakítsatok ki szimpla BARÁTSÁGOT, de semmi többet. Aztán ha még érettségi után is aktuális lesz a kérdés, akkor majd rá lehet térni.

2010. okt. 14. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Gondoltam rá hogy kissé gázos lenne úgy hogy még a tanítványa vagyok

ugyanakkor arra is gondoltam hogy ha rájönnék neki mi a véleménye erről akár + akár - válasz esetén kicsit lecsillapodnék, főleg hogyha negatív.

Viszont így egy rakás kellemetlen dolgot húznék magam után beleértve azt is hogy lehet az egész intézmény az én "bepróbálkozásomon" rágódna

nem tudom türelmetlen típus vagyok, és még van pár évem meg most nagyon bepörgetett ez az egész hah

2010. okt. 14. 17:52
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Diszkréten kell. Szerintem beszélj vele, nem kell egyből a tárgyra térni, a tanárok nem mindig hülyék, értheti is ha elkezded körüljárni, és idejekorán leállíthat. És akkor nem kerül senki szégyenbe.
2010. okt. 14. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
És köszönöm az eddigi válaszokat, várom a továbbiakat 8)
2010. okt. 14. 18:01
 8/15 anonim ***** válasza:

hát szerintem próbálj vele flörtölni :D aztán, ha pozitív a visszajelzés, akkor.. :D

15/L

2010. okt. 14. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

itt sem az nem lényeg, hogy tanár-diák

sem az, hogy lány-lány,

csak az, hogy ha valaki szereti a párját, nem akar mással lenni és kész

előbb a kapcsolatodon gondolkozz el, csak aztán a tanárnőn

2010. okt. 14. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

természetesen a kapcsolatom az első, de megbeszéltem a barátommal.

Ez az első kapcsolatom, és egyből komoly kapcsolattá nőtte ki magát. Nem akarok véget vetni neki, jól érzem magam benne de vonzanak az ismeretlen dolgok és kíváncsi vagyok, izgatja a fantáziám.

A többit meg nem ecsetelem mert fent elmondtam.

Flörtölés? Meddig mehetek el flörtölések terén jelen esetben? :/

2010. okt. 14. 20:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!