Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt már részetek ghostingban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már részetek ghostingban randizás/kapcsolat során?

Figyelt kérdés
Milyen érzés volt? Mi történt utána?

2023. júl. 27. 01:18
 1/8 anonim ***** válasza:
64%
Nem volt, mert nem randizok. Problem solved. :)
2023. júl. 27. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem majdnem mindenkinek volt már.
2023. júl. 27. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Volt. Addig nem értettem az egészet és nagyon zavart, amíg egyszer nem láttam más opciót én sem a ghostingnál, aztán megértettem. Azóta szimplán nem érdekel a dolog. Ha valakit nem érdeklek, akkor nem fogom szarul érezni magamat miatta.
2023. júl. 27. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Volt és sajnos én is csináltam ilyet. Nem vagyok rá büszke. (Nagyon régen volt.)

N

2023. júl. 27. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
69%
Sajnos úgy látom, hogy aki online ismerkedik annál ez elkerülhetetlen, csak az okát sokkszor nem értem. Persze vannak akik nagyratartják magukat, és miután megkérdezik mit dolgozom, utána nem írnak többet, azt lesz..om, de mikor telefonon beszélgetünk, jó a hangulat és már a hétvégére megvan beszélve a találkozó, azt már nem tudom hova tenni, és ilyenkor akaratlanul is agyalok rajta.
2023. júl. 27. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Volt és összetört lelkileg. Ráadásul kétszer is megcsinálta ugyanaz az ember. Mikor megun teljesen ignorál és eltűnik évekre.
2023. júl. 27. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Volt. Irtam neki meg egy sort, aztan ment a levesbe. Reszemrol galans voltam, az o reszevel pedig eljen egyutt o. Abszolut nem zavart, legalabb hamar kiderult a jelleme, nem lopta el az idom.
2023. júl. 27. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Volt. Nem igazán értettem a dolgot, mert addig elég aktívan udvarolt, aztán egyszercsak eltűnt. Egy ideig törtem rajta a fejem (voltam vagy 18 éves...), de az élet ment tovább, és elég hamar elengedtem.
2023. júl. 27. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!