Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tippek, tapasztalatok távkapcs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tippek, tapasztalatok távkapcsolathoz?

Figyelt kérdés

Másfél éve vagyunk együtt, együtt is élünk. Nagyon jó a kapcsolatunk, de eléggé hozzá vagyunk szokva a napi szintű találkozásokhoz a legelejétől kezdve.


Nemsokára 3 hónapig távkapcsolatban leszünk (félúton tudunk találkozni egyszer).


Minden tippet tapasztalatot szívesen fogadok. Mitől lehetne könnyebb az az időszak? Nektek mi segített?



2023. júl. 27. 12:44
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nalunk fel se merult hogy nehez lenne.


Megbeszeltük hogy eskuvore házra gyűjtünk ehhez nem árt kulfoldi bevetel is es ennyi.

2023. júl. 27. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Gratulálok! Örülök, hogy nektek könnyen ment.


Igen, nálunk is megvan a cél/motiváció régóta tudjuk, hogy lesz ez a pár hónap, átbeszéltük rendesen, de ettől még én valószínűleg nehezen viselem az egyedüllétet meg a hiányát is. Sosem voltunk sokat távol, max 1-2 hetet ritkán. Illetve sosem laktam egyedül, előtte barátokkal érettségiig családdal éltem.


Mitől volt könnyű nektek?

2023. júl. 27. 13:12
 3/4 anonim ***** válasza:

Fel se merult olyan hogy aggodni kéne ha nem vagyunk egyutt. Ha tavol is vagyunk egymástol, lélekben akkor is közel. Téma se volt ilyesmi.

De egy komoly kapcsolatom se szólt soha arrol ha a másik nincs velem hogy a falat kéne nekem vagy neki kaparni.

Ez szerintem gyengébb hadilábakon álló kapcsolatokra áll csak hogy rezeg a léc is,ha külön vannak.

2023. júl. 27. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Igazából 3 hónap az szinte semmi, főleg hogy tudtok közben találkozni + tudjátok egészen pontosan, hogy meddig fog tartani a külön töltött időszak.

Nem tudom milyen tippeket várnál, de tényleg. :) Videózzatok sokat de próbáljátok "élvezni" is ezt az időszakot... főleg aki távol lesz, gondolom külföldre megy vagy ilyesmi. Erre kalandként, nem nyűgként kell tekinteni, és mindjárt más lesz a helyzet. Aki meg itthon marad örüljön a másiknak, hogy kapott egy ilyen lehetőséget.

2023. júl. 27. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!